P: Jestem nowym nauczycielem mieszkającym we własnym miejscu w Nowym Jorku. Próbuję znaleźć niedrogi, ale dobrej jakości zestaw naczyń kuchennych, który będzie miał podstawy, których potrzebuję, ale nie zajmie zbyt wiele miejsca w moim domu ani nie przepali mojego konta bankowego.

Preferuję kolorowy zestaw, ale to głównie estetyczne preferencje. Ale wydaje się, że trudno jest znaleźć coś, co jest kolorowe i dobrej jakości. Czy masz jakieś zasoby lub sugestie??

Wysłane przez Daniele

Redaktor: Daniele, jest to częste pytanie od naszych czytelników (wysokiej jakości sprzęt kuchenny po przystępnej cenie). Oto kilka miejsc, które mogą mieć dobre pomysły i sugestie:

• Dobre pytanie: jaki rodzaj naczyń powinienem kupić?
• Pomóż mi znaleźć tanie, ale wysokiej jakości zestaw naczyń?

Prawdopodobnie trzymalibyśmy tylko kilka kawałków wysokiej jakości naczyń ze stali nierdzewnej. Na przykład jedna patelnia, rondel i duży garnek.

W kolorze, co powiesz na uzupełnienie swojej kolekcji holenderskim piecem i być może jedną starodawną emanowaną przez Dansk patelnią? Rzeczywiście istnieją różne kolorowe zestawy, takie jak ta z Rachael Ray, ale nie mamy doświadczenia z jej jakością ani długowiecznością.

Czytelnicy, czy macie jakieś dobre wskazówki dla Daniele i jej łaknienia dla kolorowych naczyń kuchennych?

Następne pytanie?

Związane z: Czerwony, niebieski, żółty: kolorowe naczynia vintage i naczynia

(Zdjęcie: Bed Bath & Beyond)