Pomyśl o swoim brojlerze jako odwróconym grillu. Eksponuje jedzenie w temperaturze bardzo zbliżonej do temperatury pokojowej, tak jak na grillu. Jest kilka sztuczek, które zapewniają najlepsze rezultaty!

Każdy rodzaj, w którym natknęliśmy się ma niektórychos brojlera – to samo urządzenie, który włącza się lub wyłącza. W domygodnie brojler / element grzewczy mieści się na górze piekarnika. W przypadku, gdy 3-4 cm od brojlerów.

W innych piecach znajduje się oddzielna przegródką znajdującą się pod piecem. Nasza jest przesuwną tacą, która wygląda jak szuflada pod piekarnikiem. Z tego typu brojlerów jest mniej elastyczności, ale niektóre z nich mają około 4-5 cali od ciepła.

Większość brojlerów ma tylko dwa ustawienia: lub lub wyłączone! Po prostu szukasz przepisu na podprażanie i puszczasz. Rowany obiekt, jego przegląd, przeglądanie. Włącz brojler 5 minut przed pieczeniem, aby podgrzać piekarnik, aby się rozgrzać – jak jak uruchomienie grilla i opuszczenie pokrywy.

Spójrz na element grzewczy na swoim brojlerze kiedy używasz go po raz pierwszy. Nasz piec gazowy ma pojedynczy pręt biegnący od przodu do tyłu, z płomieniami wychodzącymi z każdą stronę. Nauczyliśmy się umieścić w żywności pod kątem, aby uzyskać równomierną ekspozycję na płomienie. W celu odświeżenia, jak osiągnięcia elementu grzewczego, możesz chcieć zrobić coś podobnego.

Broiling to szybka metoda gotowania. Wiele pokarmów kontynuowanych w ciągu 5-10 minut, po czym może szybko przejść od spalonego do spalonego. W celu uzyskania dokładnych informacji, które są gotowe do spożycia, muszą być gotowe do spożycia..

Gdy się nie jedzie, zawsze możesz przygotować piekarnię na kilka minut, aby zakończyć. I odwrotnie – można je dostać w piekarniku, a następnie uruchomić je pod brojlerem na samym końcu, aby nadać mu przyjemną skórkę i przypalić na zewnątrz.

Nie jest absolutnie niezbędne do przetarcia na tartej patelni z brojlerami. Ta patelnia dostępna Cyrkulację powietrza pod jedzeniem, ale możesz osiągnąć dziesięć sam efekt, odwracając jedzenie w trakcie gotowania. Osobiście lubimy użyć konia rozgrzanego patelni z żeliwa.

Pomóc w tym czasie podczas gotowania. Dzięki temu środowisko nie działa już zbyt mocno lub parne. Zbyt gorąco i element brojlerów może się domyślać. Zbyt gorąca i jedzenie się nie rozwinie się dobrze skarmelizowana skorupa.

Jakie potrawy gotujesz pod brojlerami?

Związane z: Jak podbić stek w piekarniku

(Zdjęcie: Emma Christensen)