Uwielbiam zabawiać się latem w lecie lepiej niż jakakolwiek inna pora roku. Dni są długie i leniwy, obiad może być motley potluck potraw dodanych do stołu piknikowego, gdy goście przyjeżdżają, i deser … oh, deser! Z jagodami, truskawkami, brzoskwiniami i śliwkami, rywalizującymi o uwagę na stołach dla rolników, letnie desery muszą być wystawne, z najlepszymi porami roku.

Dobry deser piknikowy musi dobrze podróżować i przetrwać kilka godzin w cieniu. Uwielbiam dobre ciasto na tacy, jak na przykład Bananowy tort z jagodami, ponieważ można go upieczać, transportować i podawać w tym samym naczyniu. To samo dotyczy ciastek i ciasteczek z barem. Powiedział, że moim nowym letnim deserem mogą być po prostu truskawki po prostu zanurzone w czekoladzie.

Porada transportowa Cobbler!
Jedna uwaga na temat transportu kruszyw i szewców na imprezy. Nie da się oprzeć pokusie tych fantastycznych deserów owocowych, ale są one bardziej soczyste i bardziej płynne niż inne letnie ciasta i desery. Jazda podskokiem może sprawić, że szewc zapadnie się w soczyste owoce – nadal smaczne, ale nie do końca to, o co nam chodziło. Aby tego uniknąć, dodaj dodatkowe pół łyżki stołowej skrobi kukurydzianej do nadzienia, aby ułatwić jej ustawienie, a następnie poczekaj, aż się rozpadnie całkowicie cool przed transportem.

GÓRNY RZĄD
1. Ciasto bananowe z borówki z kremowym serem
2. Białe i ciemne czekoladowe truskawki
3. Ciemne czekoladowe ciasteczka z rinką z serka koziny malinowej
4. Pizza z truskawkami
5. Indywidualne ciasta z brzoskwini i imbiru

DOLNY RZĄD
6. Kruszka z jagód i moreli
7. Duży różowy rabarbarowy tort
8. Tarta czekoladowa z wiśniami
9. Bezglutenowe Strawberry Cupcakes
10. Plum Crumble

Co będziesz zabierał na swoje pikniki i imprezy tego lata?

Związane z: 15 świeżych sałatek piknikowych na 4 lipca

(Ilustracje: Zobacz poszczególne linki)