Tarty to jedna z moich ulubionych potraw, szczególnie w miesiącach letnich. Tarty są dość wszechstronne, a gdy są wypełnione świeżymi owocami – są bardzo zadowolone z tłumu. Moje konto bankowe jest również zadowolone z zamiłowania do tart, ponieważ tarty są zazwyczaj tak dobrze wycenione!

Jedną niedrogą patelnią jest karbowana tarta francuska od Williams Sonoma. Ogromną cechą jest stal ocynowana o dużej grubości, ponieważ umożliwia równomierne pieczenie, które jest koniecznością dla każdej tarty. Zdejmowane dno jest najbardziej ekscytującą cechą, ponieważ pozwala bezboleśnie usunąć tartę z patelni. Jeśli nie szukasz nowej patelni do tart, możesz ją również wykorzystać do pieczenia quizów.

Tekturowa tarta jest bezpieczna w piekarniku do 425 ° F i powinna być używana tylko z drewnem, gumą, silikonem lub innymi narzędziami wykonanymi z bezpiecznych materiałów! Można go prać ręcznie i nie należy go szorować ani drapać. Mimo tego, że tak naprawdę nie można pokonać ceny i konstrukcji tego patelni. To jedna z moich ulubionych i nawet kiedy pieczę od razu w zapomnienie – z łatwością mogę odebrać inną za prawie nic.

Znajdź to: Karnowata tarta francuska, 9,00 dolarów w Williams-Sonoma

Związane z: Przepis: Tart żurawinowy z orzechami laskowymi

(Źródło: William-Sonoma)