W czwartym tygodniu lipca odwiedziłem moją mamę w Upstate New York, tak jak robiłem każdego roku przez około pięć letnich miesięcy. Jedynym miejscem, gdzie można kupić artykuły spożywcze, w której mieszka, jest jeden bardzo duży sklep spożywczy, a w zamrażarce jest więcej przekąsek niż zwykle. I tak zaczęła się moja miłość z lodami.

Mam mgliste wspomnienie jedzenia lodów na kanapie z moimi siostrami jako małej dziewczynki, i prawdopodobnie możesz znaleźć ich wersję w lokalnym kinie. Ale możesz też zrobić własne i przechowywać je w zamrażarce na chwile, kiedy pojawia się głód lodów, a cała miska deserowa wydaje się być przesadzona.

Te przepisy są dobre, ponieważ mają szeroki zakres trudności, więc możesz wybrać, ile czasu i wysiłku chcesz wnieść. Niektórzy wzywają do kupowanych w sklepie lodów i szybkiego topienia czekolady. Inni przeprowadzają cię przez robienie sezonowych lodów. Jest czekolada, mięta, ciasteczka deluxe, a nawet wegańska opcja – coś dla każdego, naprawdę.

Biorę więc coś, co wyglądało na dekadencką ucztę na wakacje i zamienia się w bardziej letni nawyk. Być może podążysz za tym?

Spróbuj przepisu:

  1. Mint Chip Ice Cream Bon Bons – Food Plus Words
  2. Ice Cream Bon Bon Pops – Jedzenie i wino
  3. Lody mleczne z czekoladą Bon Bons – Martha Stewart
  4. Chunky Monkey “Ice Cream” Bon Bons – Nom Nom Paleo
  5. Creamy Orange Bon Bons – The Food Network
  6. Boysenberry Grand Marnier Ice Cream Bon Bons – Epicurious
  7. Brownie Sundae Bon Bons – Bakerella

(Zdjęcia: Food Plus Words)