Przechodząc przez alejkę etniczną do naszego lokalnego sklepu spożywczego, zwróciliśmy naszą uwagę na nową paczkę. Po dalszym badaniu te małe białe torebki z ładnymi obrazami fajitas i tacos zostały zidentyfikowane jako produkty Frontera od Rick Bayless. Po szybkiej kontroli nad paczką byliśmy mile zaskoczeni, że znaleźliśmy nie tylko prawdziwe składniki, ale także te, które chcemy zjeść!

Teraz Rick Bayless jest zwykle znany z dostarczania nam wysokiej jakości produktów i ten wygląda na zgodny z tą filozofią. Ze strony internetowej Frontera produkt oferuje następujące rzeczy:

Wykonane ze świeżych składników (nie suszonych przypraw i proszków)
Wszystkie naturalne, bez konserwantów
Wyraźne regionalne smaki z Meksyku
Wygodny i łatwy w użyciu pokrowiec

Miło było móc zobaczyć faktyczny produkt wewnątrz dna sakiewki, gdzie w rzeczywistości były wskazania prawdziwej papryki, rzeczy, które były palone ogniem i rzeczy pływające wokół, które naprawdę chciałem jeść – chociaż wciąż jesteśmy jedząc drogę przez resztki wielkanocne i testując to będzie musiało poczekać do następnego tygodnia.

Było 7 różnych smaków łącznie, możesz sprawdzić pełną linię produktów w Frontera. Każda torebka jest dodawana do 1 do 1 1/2 funta mięsa i sprzedawana detalicznie za niecałe 2 USD. Chociaż może się wydawać, że jest to coś więcej niż przeciętna sucha przyprawa, jeśli szukasz pełnowartościowego smaku w pracowity dzień tygodnia, może to być niewielka cena do zapłacenia, szczególnie gdy niektóre składniki mogą być poza sezonem.

Zobacz wszystkie smaki w kuchniach Frontera

Związane z: Jak zrobić własną przyprawę Taco

Apartment Therapy Media dokłada wszelkich starań, aby testować i recenzować produkty w sposób uczciwy i przejrzysty. Poglądy wyrażone w niniejszym przeglądzie są osobistymi opiniami recenzenta i ta konkretna recenzja produktu nie była sponsorowana ani opłacana przez producenta lub pośrednika działającego w jego imieniu..

(Zdjęcie: Sarah Rae Trover)