Ciężko jest pokonać krakersy Cheez-It. Są tandetni! Są słone! Są chrupiące! Są zadowolone z tłumu dla dzieci i dorosłych! Jest tylko jedna rzecz lepsza od krakersa Cheez-It – i to jest spalony Cheez-It cracker.

Wiesz o czym mówię: “Cheez-It”, który znajduje się w każdej innej garści, która w jakiś sposób jest trochę bardziej dobrze zrobiona niż reszta w grupie. Jest ciemniejsza niż reszta krakersów w stosie i smakuje trochę więcej, uh, przypalona. Ale w dobry sposób!

(Źródło zdjęcia: Lisa Freedman)

Spalony Cheez-Its jest najlepszy i wszyscy tak mówią. Najwyraźniej ludzie mówią tak bardzo, że Kellogg, przytłoczony prośbami, zdecydował się podjąć działanie: Podobno kilka lat temu marka uruchomiła Extra Toasty Cheez-Its. Jakoś nigdy o tym nie słyszałem lub widziałem na półkach.

Floored, zapytałem moich kolegów redaktorów i żaden z nich też o tym nie słyszał. Oczywiście, wszyscy znaliśmy (i bardzo dobrze się bawiliśmy) fakturę Cheez-It Grooves, pudrową dobroć White Cheddar Cheez-Its i zabawę Scrabble Junior Cheez-Its. Nigdy przedtem nie słyszeliśmy (lub nie cieszyliśmy się) całym pudełkiem Extra Toasty Cheez-Its. Było więc tylko jedno: znaleźliśmy kilka skrzynek na Jet i przeszukaliśmy dziesiątki i dziesiątki w dziurawe.

Kup: Extra Toasty Cheez-It, 3,50 USD za 12,4 uncji w Jet

(Źródło zdjęcia: Lisa Freedman)

Obawiałem się, że to będzie przesada. Jak, jest spalony Cheez-It tylko świetnie, ponieważ jest to nowość w morzu regularnego Cheez-Its? Okazało się, nie. Przynajmniej w mojej opinii miska pełna spalonych w całych Cheez-It krakersów jest o wiele lepsza niż sporadycznie spalony krakers Cheez-It.

Nasza nowa pisarka pracownicza, Lauren Masur, zgodziła się ze mną. Ariel Knutson, nasz redaktor ds. Nowości i kultury, przyjął jednak sprzeczne (i niepoprawne!) Stanowisko: “Wydaje mi się, że bardziej lubię ten oryginał – w ten sposób nie dostaniesz tak dobrego smaku.”

Naprawdę myślę, że się myli, ale potem znowu, lubię też popcorn.

Związane z: Jak zrobić krakersy z serem cheddar.

Czy wcześniej miałeś krakersy Extra Toasty Cheez-It? Co myślisz? Czy zgadzasz się, że te spalone są najlepsze? Porozmawiaj w komentarzach poniżej!