(Image credit: The New York Times Store)

Jak Mark Bittman Jak gotować wszystko, jest prawie niemożliwe, aby wybrać ulubione z The New York Times Essential Cookbook. Zawiera ponad 1400 (!) Przepisów – najlepszych z najlepszych, według Amandy Hesser, wszystkich przepisów opublikowanych w The New York Times w ciągu ostatnich 150 lat. Książka kucharska jest w gruncie rzeczy głębokim nurkowaniem w kuchni amerykańskiej przez ostatnie stulecie i fantastycznym zasobem.

Oto kilka ulubionych z książki.

Nasze ulubione przepisy z Książka kucharska Essential New York Times

1. Boeuf Bourguignon I

Amanda Hesser w książce opisuje dwie techniki Boeufa Bourguignona, drugą, o której pisze Sara Kate. Ta wersja ma warstwę składników i gotować wszystko na kuchence na bardziej bulionowy sos. Oto, co wielu uważa za “prawdziwy” przepis na Boeuf Bourguignon – zdecydowanie wartego poznania!

Bardzo podobało mi się pozwolenie na gotowanie wszystkiego razem od razu, ale uwielbiałem też spokój i porządek w budowaniu potraw w warstwach. W końcu to Francuzi; powinno być w tym coś nieco powściągliwego. Wiedząc, że warstwy biegną głęboko, serwowanie ich wymaga głębokiego nurkowania z łyżką do serwowania, znowu jak drobiazg. – Sara Kate, jak napisano tutaj.

2. Kanapki z kurczakiem

Tak się składa, że ​​jest to jeden z ulubionych przepisów Amandy Hesser z książki i nie jest trudno zrozumieć, dlaczego. Jest to jednogarnkowe danie z kurczaka i szynki z rozmarynem, szałwią, listkami laurowymi, czosnkiem, chili, goździkami i winem. (Epicurious opublikował tu przepis.) Fantastyczny.

3. Kurczak Jamesa Bearda z 40 ząbkami czosnku

Zgadza się – ten przepis dotyczy 40 ząbków czosnku. To świetny przepis na kolację, ponieważ jest zrobiony w pojedynczej doniczce i ma imponujący smak.

Kup książkę → The Essential New York Times Cookbook: Klasyczne przepisy na nowy wiek autor: Amanda Hesser

Czytelnicy, z jakich ulubionych przepisów korzystasz Książka kucharska Essential New York Times?