(Źródło zdjęcia: Kelli Foster)

Odłóż koło do pizzy. Nawet nie myśl o użyciu tego gigantycznego noża szefa kuchni. Jest jeszcze inne narzędzie kuchenne, które jest szybsze i lepsze do cięcia pizzy: nożyce kuchenne!

Nożyce do cięcia pizzy? Nie klasyczne koło do pizzy? Czy brzmi to trochę zaskakująco, czy nietradycyjnie? Przyznam, że byłam nawet sceptyczna, zanim spróbuję tego dla siebie. Ale tak, nożyce kuchenne to najprostszy sposób na pocięcie pizzy.

Nożyce: Jedno z najcenniejszych narzędzi kuchennych.

Nożyce kuchenne to coś więcej niż nożyczki; są jednym z najbardziej niedocenianych, cennych narzędzi w twojej kuchni. Jest tak wiele zadań, z którymi mogą sobie poradzić, a teraz możesz dodać pizzę do listy ich wielu zastosowań.

Istnieją inne metody cięcia pizzy, ale żadna nie jest tak łatwa ani czysta. Nawet jeśli jest to minimalne, ruch piłowania za pomocą noża ma sposób popychania melty serów i dodatków dookoła, zwykle zlepiając je razem. Jeśli chodzi o pizzy, może po prostu nie znalazłem właściwego (przeszedłem przez wiele), ale nigdy nie uda mi się zmusić ich do czystego przecięcia ciasta.

Nożyce kuchenne z łatwością przecinają skorupę i ciasto, pozostawiając domieszki i ser w miejscu, w którym je umieściłeś..

Czy kiedykolwiek próbowałeś używać nożyc kuchennych do cięcia pizzy??