Kiedy chcesz dodać odrobinę białka do miski z macą i serem, rzeczy takie jak rozdrobnione mięso z kurczaka lub mielona wołowina wykonają dobrą robotę, ale także coś, co jest nieco bardziej zaskakujące – i prawdopodobnie jeszcze bardziej aromatyczne. Wypróbuj nowe białko o rozmiarze w postaci pakowanego w oleju tuńczyka i zastanów się, jak zmienia się twoja miska z makiem i serem.

(Image credit: Lauren Volo)

Dlaczego powinieneś dodać pakowany tuńczyk z oliwą do swojego pudełkowego Maca i sera

Istnieje wiele puszek tuńczyka, ale najbardziej lubimy puszki po oleju. Jest to pełnowartościowy i bardziej luksusowy smak niż odmiana wody, co oznacza, że ​​może dobrze wypaść w bogatej misce maku i sera. Odcedź tuńczyka, zamieszaj go w makaronie, tak aby pokrył go kremowy sos, a następnie po prostu weź widelec.

Jak zrobić Mac i ser z tuńczykiem

Podważaj puszkę dobrej jakości oleju pakowanego w tuńczyka, przygotowując pudło z błyskawicznym makaronem i serem. Gdy gotowy makaron będzie gotowy, wrzuć go do miski i nałóż każdą miskę z płatkami tuńczyka. Zakończ kilkoma szlifami czarnego pieprzu i ciesz się.

Ulepsz Maca i Sera

Opakowanie błyskawicznego makaronu i sera to pusty karton na szybki i łatwy, ale co ważniejszy, przyjazny rodzinie obiad lub kolację. Przy pomocy popularnych zszywek do spodni możesz ubrać trochę tandetnego maca, który ma większy smak, fakturę i satysfakcję. Ta seria daje inspirację do przekopania się przez kuchnię i odkrycia pojedynczych składników, które zmienią twoją miskę.