(Image credit: NOBUHIRO ASADA / Shutterstock)

Odsuwa się od tego, czy przychodzi do domu, zawsze uważam się za szczęśliwą, gdy mam resztki ryżu. Jeśli nie posłużymy się miękkim rozmrożeniem, puszystym makaronem lub ciasteczką, pozimy się szybciej ogrzać..

Po nocnym siedzeniu w lodówce traci się nieco wilgoci – staje się usadowiony, twardy, żucia i zlepia się razem. Powiedzmy, że potrzebuje trochę pomocy. Nie jest to jednak równa się utracona przyczyna.

Bez jakiegokolwiek nażywienia, ponownego spożycia, ponownego spożycia, ponownego spożycia, ponownego spożycia. Wszystko, co musisz zrobić, aby móc cieszyć się Twoja rozmowa z innymi użytkownikami.

Przepis: Brązowy ryż miski z Chard & Nutty Tomato Romesco Sauce

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

3 Proste sposoby na podgrzanie resztek ryżu

1. Aby uzyskać wartościsze wyniki, stosować kuchenki mikrofalowej

Jest to, oczywiście, zwyczajsza metoda szybkiego podgrzewania i pracy nie więcej niż kilka minut. Połącz ryż i mały plusk wody w naczyniu z mikrofalami. Jeśli podgrzewasz tylko niewielką ilość ryżu, płyta działa najlepiej. Użyj widelca do rozbicia dużych kępek ryżu, a następnie przykryć naczynie lub naczynie mokrym ręcznikiem papierowym. Ręcznie się, że ręcznik jest zamknięty bezpośrednio na ryżu. Gotuj na dużym ogniu, aż do malowanego podgrzany.

2. Osusz go na kuchence

Dodaj ryż do rondla wraz z odrobiną wody i użyj widelca, aby rozbić duże kępy ryżu. Przykryj patelnię szczelnie przylegającą pokrywką i gotuj na małym ogniu, mieszając od czasu do czasu, aż ryż się podgrzeje.

3. Piec w piekarniku

Połącz z krótką nazwą wody w bezpiecznym piecu do pieczenia. Użyj widelca, aby rozbić duże kępy ryżu, a następnie przykryj szczelnie przykrywką lub przykryj folią aluminiową. Piec w temperaturze 300 ° F przez około 20 minut, lub trwające ryż nie został podgrzany.

Przepisy dotyczące zakazu śmieci

  • Brązowy ryż miski z Chard & Nutty Tomato Romesco Sauce
  • Koreański Curry Rice
  • Lemony Spring Soup with Peas & Rice
  • Misy z kurczaka w sosie miodowo-musztardowym

Jak podgrzewasz resztki ryżu?