Prażona francuska tost parmezan

(Źródło zdjęcia: Nealey Dozier)

Bez względu na to, w celu jej zrobienia jest to, co z tego wynika. Jest to główny składnik, więc jest to dobra metoda, co powinieneś wiedzieć.

Co sprawia, że ​​te chleby są najlepsze?

Za każdym razem, gdy je zjemy, jeśli nie chcesz tego zrobić. Aby je spełnić, musisz przymierzyć chleb do tej pracy. Oto kilka cech, jakie staraśmy się.

  • Jest dostępny przez bochenek: Chcesz, aby kostka lub kromka chleba do wymiarów swoich preferencji. Oznacza, że ​​chleb z odsłoniętymi końcami jest drogą do zrobienia.
  • Są solidne: Zidel francuskie tosty, jak i pudding chlebowy życie namoczenia w mieszance jajecznej i mlecznej, dodaj do ulubionych produkt produktu. Chleba jest cienko pokrojony lub zbyt drobny, miękisz (znany również jako “cudowny chleb”), może rozpaść się podczas gotowania.
  • Powinno smakować dobrze! Oczywiście, znaczną część smaku w poszczególnych końcach potraw pochodzą z przyprawień, które kremów i dżetów, Wzbogacone chleby, takie jak chała i brioche, są że lubiane, zainteresowane aromatem egipski.

(Image credit: Quentin Bacon)

1. Brioche

Brioche jest rozwiazaniem klasycznym wyboru, jeśli chodzi o francuskie tosty i pudding chlebowy. Pomyśl o tym, jak o przystępnej wersji chleba kanapkowego, przyrządzonego z masła i jaj. Ma solidną, pluszową miękisz, która pozwala mu uzyskać idealny kształt i elastyczność. Kup go przez bochenek – nigdy nie krojony – dzięki czemu możesz pokroić tynki, które są tak grube, jak chcesz.

Mieć przepis: Jak zrobić Brioche

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

2. Chała

Brioche o ultra-maślanym smaku, chała. To jest chrupiący chleb, który może zamoczyć w sosie bez zapadania się. Ładnie wznosi się na zewnątrz i pozostawia kremowe wnętrze, które można podziwiać z tych potraw.

Mieć przepis: Jak zrobić chleb Chała

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

3. Pullman Loaf

Bochenek Pullman, zwany także płynem lub chlebem pełnoziarnistym, ma delikatny, ale nadal szczelnie wypełniony miękisz, który zapewnia solidne francuskie tosty i pudding chlebowy. Nie są tak gęsta jak brioche i chała, wyniki są nieco mniejsze, chociaż nie mniej smaczne. Zwykle nie musisz moczyć tego, żeby się nie pomyliła, wyciągnij i wyciągnij go z nasiąkanie zanim rozpadnie się. Nie omijać wcześniej pokrojonego chleba, ponieważ cienkie plasterki nie trzymają się dobrze.

Mieć przepis: Jak zrobić podstawowy biel kanapkowy chleb

(Źródło zdjęcia: Maria Midoes)

4. Chleb francuski

Jeszcze jeden powód, przez ocalić tę resztkę bagietki od wczorajszej kolacji. Pomyśl o francuskim chlebie jako o dzikim wyborze kart. Przekrój po przekątnej w trakcie korzystania z tego rozwiązania nie jest możliwy. W skrócie: bułeczki, chały i chleba z kanapek, bagietka robi francuskie tosty i pudding z chleba z większej liczby żucia. Mleko bardzo się rozpuszcza i ma się bardzo dobrze.

Mieć przepis: Jak zrobić francuską bagietkę w domu