Chociaż chciałbym powiedzieć, że zawsze gotuję moją ciecierzycę od podstaw, byłoby to kłamstwem. Tak, nie możesz pokonać smaku dzbanka ciecierzycy, który powoli gotował się na kuchence przez całe popołudnie, ale szczerze mówiąc, zwykle nie mam na to czasu ani przewidywania. Częściej niż nie, kopie przez moją spiżarnię puszkę ciecierzycy, aby zrzucić szybki posiłek po męczącym dniu – i zawsze sięgam po tę samą markę.

Dlaczego Goya jest lepsza niż cała reszta

Tak, te puszki Goii zawsze dostarczają. Przez lata myślałem, że biorąc pod uwagę cenę (są one zdecydowanie najtańszą puszkowaną fasolą na półce), były prawdopodobnie gorsze od ekskluzywnych marek ekologicznych i importowanych. Ale po degustacji przez jedne z najbardziej popularnych marek, Goya udowodnił, że jest tak niezawodny, jak jest niedrogi.

Ziarna są zawsze większe niż pozostałe i brakuje im dziwnego smaku cyny, który jest tak powszechny w przypadku fasoli z puszki. Są orzechowe, delikatne, solone do perfekcji, a najbliżej dojdziesz do wyschnięcia ciecierzycy ugotowanej na kuchence bez konieczności męczenia i gotowania. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to użyć ich.


Użyj ich! 25 łatwych przepisów do zrobienia z puszką ciecierzycy


Czy masz ulubioną markę ciecierzycy w puszkach?