Elderflower & Lemon Sparkling Sipper

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Letni sezon ślubny już jest! Nadszedł czas, aby oddać swoje najwspanialsze niewypały, świętować z przyjaciółmi i bliskimi, i miejmy nadzieję, wyjść z drugiej strony, nie robiąc sobie pijanego spektaklu.

Zbyt łatwo przesadzić w otwartym barze bez planu gry, więc wymyśliłem strategię, która pomaga mi uniknąć stania pod stołem. Oto kilka podstawowych zasad dotyczących baru i pięć łyków z niską zawartością alkoholu, aby Cię zobaczyć.

(Image credit: Anjali Prasertong)

5 zasad, których należy unikać przesadą w barze

Jeśli jesteś tak lekki jak ja, po koktajlu, kieliszku wina z kolacją i nieuniknionej litanii szampańskich grzanek, sprawy mogą trochę zająć. Tak więc, po pierwsze, mam kilka podstawowych zasad, o których pamiętam, kiedy uderzałem w poprzeczkę.

  1. Nie zaczynaj pić na pusty żołądek.
  2. Unikaj twardego alkoholu.
  3. Trzymaj się wina lub piwa (ale nie obu).
  4. Wznieś toast za swoją pełną szklankę szampana, weź obowiązkowe łyki, a następnie przekaż swoją pełną szklankę do kelnera, zanim bezmyślnie skończysz..
  5. Wypij pełną szklankę wody pomiędzy każdym napojem alkoholowym.

Mój letni przepis na koktajle: Campari i IPA Spritzer

(Image credit: Anjali Prasertong)

5 drinków o niskiej zawartości alkoholu, którymi można delektować się w barze

Mając na uwadze powyższe wskazówki, kreatywnie wykorzystaj to, co jest dostępne w barze weselnym, wykorzystując napoje gazowane lub wybór win jako podstawę napoju (niezbyt peklowanego).

Najlepsze napoje do tego celu są spritzery (wino z czymś musującym) i shandies (piwo z mikserem). Oboje są dobrzy, przebywając odświeżeni i niezbyt podnieci.

Oto kilka z moich ulubionych ulubionych kombinacji niskoalkoholowych na prośbę barmana.

1. Dry White Wine & Club Soda: Klasyczny spritzer. – powiedział Nuff. Wypróbuj w Sprite lub 7Up, aby uzyskać słodszy zwrot.

2. Red Wine & Cola: (a.k.a. Kalimotxo a.k.a. Cocavino) Nie zapukaj, dopóki nie spróbujesz, ludzie! Ten ulubiony z moich koledżowych dni ciągle trafia w miejsce, szczególnie w połączeniu z menu recepcji o tematyce tapas.

3. I.P.A. & Limonata: Shandy otrzymuje makijaż luksusowy. Uwielbiam to, jak gorzkie chmielu i cytryny są uzupełniane w tym zestawie.

4. Belgian Ale & Ginger Ale: Mniej gorzka, pikantna postać belgijskiego Ale gra dobrze z imbirem. Jeśli zobaczysz Leffe Blonde w barze, spróbuj tego w tym mieszanym napojem!

5. Pilsner i Coca-Cola: Znany jako Diesel w znacznej części Europy. Wolę pils w stylu europejskim na tę kombinację, ponieważ są one nieco słodsze niż browary w stylu czeskim i niemieckim. Wypróbuj go z Amstel lub Heineken.