(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

Dobrze zaopatrzony bar w domu to nie tylko alkohol. Miksery dodają smaku, słodyczy i musu napojom i są istotnymi składnikami klasycznych koktajli. Są również niedrogie i oferują coś, co może ci zaoferować osoba, która zdecyduje się pójść drogą bezalkoholową.

Oto trzy niezbędne miksery plus dwa inne ulubione, które zawsze lubię mieć pod ręką. Z tymi facetami, po prostu muszę dodać trochę alkoholu, by zrobić proste, ale pyszne drinki.

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

3 Niezbędne miksery

Jeśli zawsze masz te trzy uniwersalne miksery w barze lub lodówce, jesteś na dobrej drodze do wspaniałych klasycznych koktajli.

1. Woda tonowa

Woda tonowa to woda gazowana z chininą i substancjami słodzącymi, nawet jeśli smak jest o wiele bardziej gorzki niż słodki. Jego najpopularniejszym zastosowaniem jest gin z tonikiem lub zmieszane z wódką i dodaje orzeźwiającego gorzkiego smaku.

Wysokiej jakości wody tonizujące zawierają naturalne słodziki zamiast syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy i warto je poszukać, a wody tonizujące dietę nie zawierają wcale cukru. Ze względu na zawartość chininy napoje wytwarzane z tonikiem będą świecić w świetle ultrafioletowym!

Frozen Gin & Tonic

(Źródło zdjęcia: Maureen Petrosky)

Koktajle z tonikiem

 • Frozen Gin & Tonic
 • My Perfect G & T
 • Kiwi Wódka z tonikiem

2. Soda klubowa

Woda sodowa to zwykła woda gazowana z niektórymi minerałami i jest w zasadzie bez smaku. Pomaga rozcieńczyć koktajle, dodaje musu, wyciąga i łagodzi mocniejsze składniki i alkohol w napoju. Dobrze jest mieć pod ręką, gdy napój wydaje się odrobinę zbyt silny i trzeba go nieco rozjaśnić.

Musujące Sangria z białego żurawiny

(Źródło zdjęcia: Maureen Petrosky)

Club Soda Cocktails

 • Aperol Spritz
 • Gin Rickey
 • Musujące Sangria z białego żurawiny

3. Piwo imbirowe

Pikantne piwo imbirowe, które w rzeczywistości nie jest piwem alkoholowym, ale sfermentowanym napojem imbirowym, łączy się szczególnie dobrze z brązowymi trunkami, takimi jak ciemny rum i burbona. Ponieważ jest słodki i mocno przyprawiony, świetnie sprawdza się w prostych koktajlach, takich jak Dark ‘n’ Stormy czy Moscow Mule, w których wystarczy zmieszać go z jedną bazową cieczą.

Piwo imbirowe jest ostrzejsze i bardziej złożone, niż imbirowe piwo, które jest dużo słodsze i zawiera mniej imbiru lub wcale imbiru.

The Nor’easter Cocktail

(Źródło zdjęcia: Maureen Petrosky)

Koktajle z imbirem

 • The Nor’easter Cocktail
 • Kokos, imbir i kolendrę Cilantro
 • Dark and Stormy

(Źródło zdjęcia: Christine Gallary)

Miksery bonusowe

Oprócz klasycznych mikserów, lubię mieć dodatkowe, zwłaszcza gdy goście przychodzą i nie jestem pewien ich preferencji dotyczących napojów. Miksery te są bardziej przyprawione i można je mieszać z większością podstawowych trunków dla prostego napoju, ale są również smaczne i orzeźwiające same w sobie..

1. Sody o smaku cytrusowym

Lekko słodzone napoje gazowane o smaku cytrusowym dodają orzeźwiającym nutom słodko-kwaśnym do napojów, a ich kolory tworzą piękne koktajle. Pomarańczowe napoje z pomarańczy, cytryny, limonki lub pomarańczy dobrze łączą się z wódką, dżinem i innymi przezroczystymi napojami alkoholowymi. Idź na wyższe marki, które nie zawierają syropu kukurydzianego i zawierają rzeczywiste soki owocowe i / lub miąższ.

Koktajl z Palermo

(Źródło zdjęcia: Maureen Petrosky)

Koktajle z owoców cytrusowych

 • Koktajl z Palermo
 • Pimp’s Cup
 • The Paloma

2. Cydr jabłkowy

Jesienią i zimą skorzystaj ze świeżego jabłkowego sezonu. Ten solidny, o pełnym smaku sok jest świetny z burbonem, rumem, brandy i przyprawami, ale pamiętaj, by kupić jabłkowy cydr, a nie filtrowany sok jabłkowy. Jabłkowy cydr to świetny sposób na złożony koktajl bez prostego syropu, który może dodać świątecznego charakteru napojom.

Musujące cydr jabłkowy Sangria

(Źródło zdjęcia: Maureen Petrosky)

Koktajl jabłkowy

 • Musujące cydr jabłkowy Sangria
 • Ogrodzenie z kamienia