Nie mamy kabla w naszym domu, więc brakuje nam wielu dobrych (i wątpliwie dobrych) programów rozrywkowych w telewizji.

Podcasty, z drugiej strony? Podcasty, w które możemy się dostać! Pobieramy nasze ulubione programy i ładujemy je na iPoda co tydzień, aby cieszyć się, gdy mamy ochotę na jakąś kulinarną firmę.

Niestety, nasz ulubiony program radiowy / podcast Good Food od kilku tygodni odtwarza powtórki i czujemy się trochę samotni. Myśleliśmy, że nadszedł czas, aby znaleźć inne podcasty dla smakoszy, aby dodać do miksu!

Powiedz nam–jakich innych programów powinniśmy słuchać?

Radiowe pokazy jedzenia wydają się trochę sprzeczne z intuicją. Na pewno nie możesz poczuć tego, co gotuje, a bezcielesne fale radiowe nie potrafią widzieć co się dzieje. Przynajmniej pokazy gotowania w telewizji to mają!

A jednak ich kochamy! Uwielbiamy wszystkie wywiady Evan Kleiman na Good Food. Uwielbiamy codzienne przekomarzanie się w restauracji Guys. Szczególnie lubimy próbować znaleźć odpowiedzi na pytania dzwoniących przed Lynne Rossetto Kasper na Splendid Table.

Poza autobusem i na siłowni, jedno z naszych ulubionych miejsc do słuchania tych podcastów znajduje się w kuchni. Nie ma lepszego towarzystwa, gdy w letnie popołudnie rozdrabniamy warzywa lub wyrabiamy chleb.

Jakie są twoje ulubione audycje radiowe i podcasty?

Związane z: Czy słuchasz muzyki podczas gotowania?

(Zdjęcie: Aloshbennett członek Flickr na licencji Creative Commons)