Posiadanie lodów na lunch jest świetnym pomysłem, jeśli chodzi o utrzymywanie zimnych rzeczy w chłodzie, ale czy wiesz, że możesz zrobić je sam? Są śmiesznie proste, niedrogie i łatwe do wykorzystania w kuchni, jeśli ich usługi nie są już potrzebne. Zaufaj nam, twoja świeża sałatka lub kanapka z tuńczykiem ci podziękują!

Czego potrzebujesz

Materiały

1 plastikowa torba z zamkiem błyskawicznym (lub uszczelka próżniowa)
1/2 szklanki mydelniczka do naczyń (do wyboru)
3 krople barwnika spożywczego (opcjonalnie)
1 szklany słoik (opcjonalnie)

Instrukcje

1. Otwórz torbę: Chociaż brzmi to jak głupi pierwszy krok, to jest ważny. Nawet jeśli nie jest to rakieta do wrzucania mydła do torby, każde resztkowe mydło może skończyć się na lunchu, więc bierzemy dodatkową sekundę, aby wywinąć wargę torby, aby wyeliminować jakąkolwiek szansę kontaktu w późniejszym czasie..

2. Dodaj mydło: Chociaż możesz po prostu spryskać mydło bezpośrednio w torbie, używamy małego słoika, aby pomóc utrzymać torbę otwartą, a także aby nie zamykać zamknięcia na zamek. Dzięki temu nie będziemy mieć żadnego zewnętrznego mydła, które mogłoby wejść w kontakt z naszym smacznym lunchem lub piknikiem!

3. Dodaj kolorowanie żywności: Chociaż paczki z lodem nie będą mylone z przekąskami przez dorosłych, mogą być mylone przez dzieci jako takie. Dodaj do zestawu kilka kropli barwnika spożywczego, jeśli chcesz mieć pewność, że nie wyglądają one jak typowy mrożony smakołyk (lub po prostu dla zabawy, ponieważ fioletowe okłady z lodu są fajne!).

4. Usuń powietrze: Jest to najłatwiejsze przy pierwszym podejściu, gdy po odwróceniu go w pionie, aby wycisnąć nadmiar worka, otrzymasz nowe znalezione pęcherzyki powietrza, które będą musiały przedostać się na powierzchnię. Trzymaj torbę na płasko i pozwól jej niemal wypłynąć z góry i zapieczętuj tuż przed jej końcem. Możesz oczywiście wybrać dowolną metodę, która akurat działa dobrze dla nas.

5. Zamrozić: Twój pojemnik na lód przyjmie kształt, w jakim się znajduje w zamrażarce, i chociaż większość czasu spędza w pudełku na lunch jako gęsty, zimny żel, po pierwszym wyjęciu z zamrażarki jest bardziej solidny niż nie (w zależności od rozmiar twojego lodu). Czasami trzymamy je płasko, innym razem je zwijamy i przechowujemy je w szklance do zamrożenia, dzięki czemu owoce będą doskonale schłodzone, ale nie kanapka z masłem orzechowym.

6. Wskazówki dotyczące używania Pakiety te będą działać wiecznie tak długo, jak długo się o nie zatroszczysz. Jeśli martwisz się o ich wyciek, możesz użyć podwójnej torby lub worka próżniowego. Są super niedrogie i za jedyne kilka groszy za sztukę, możesz zrobić je na każdy dzień tygodnia lub różne kształty lub rozmiary.

Związane z: 10 plastikowych pudełek na lunch

(Zdjęcia: Sarah Rae Trover)

(Pierwotnie opublikowany 13 kwietnia 2010 r)