Po wczorajszym przygotowaniu naszych ciastek odesłaliśmy mężczyzn do domu, dla niektórych, z braku lepszego określenia, z fast foodów. Chcieliśmy wypróbować naszą rękę – tylko raz! – przy robieniu tych wszystkich innych szalonych słodyczy na ulicznych targach, które tak często ostatnio widzisz.

Po powrocie z torbami wypełnionymi batonami, Oreos, Twinkies i więcej, poszliśmy do pracy.

Wiele przepisów, które znaleźliśmy do smażenia słodyczy w ten sposób, wymagało prostego ciasta naleśnikowego. Ale tak bardzo uwielbialiśmy nasz mix lejkowatych ciastek, że użyliśmy go zamiast tego. Szybko się miesza, nie zsuwa słodyczy po zanurzeniu i nie jest zbyt ciężki ani gruby. Oto, jak sobie z tym poradziliśmy.

Smażone słodycze
wytwarza 40-50 przekąsek w zależności od wielkości

1 przepis lejek ciasto
Różne słodycze, zamrożone na co najmniej 1 godzinę wcześniej
• Cukierkowe bary (preferowaliśmy miniaturowe)
• Wypełnione ciasteczka kanapkowe
• Wypełnione ciastka
Olej z orzechów
Cukier puder

Na początek będziesz potrzebował rolki ręczników papierowych, mokrego ręcznika i suchego ręcznika. Proces ten przebiega jeszcze szybciej niż wyżej wymienione ciasto lejowe, więc będziesz chciał być gotowy do spuszczenia oleju z jedzenia, umyć ręce i wysuszyć je wszystkie w pośpiechu.

Ustawiliśmy nasz olej na 360 ° F i pomieszaliśmy nasze ciasto. Trzymaliśmy go w misce Pyrexa za pomocą rączki i trzymaliśmy go bez osłony. Przygotuj talerze z papierowymi ręcznikami, gotowe do złapania smaru. Rozpakuj swoje przekąski (jesteś bardziej niż mile widziany, aby tworzyć własne, zdrowsze wersje, ale częścią miłości do jedzenia na ulicy jest jedzenie rzeczy, które, jak wiesz, są dla ciebie złe?) I wystawianie ich na talerz gotowy do pracy.

Jedną ręką zanurzyć przekąskę w cieście, zwinąć w celu pokrycia i zeskrobać nadmiar ciasta po stronie miski. Umieść delikatnie w frytownicy. Zauważyliśmy, że najłatwiej jest upuścić 6 Oreosów w misce na raz, aby mogli szybko wejść do frytownicy. Możesz użyć szczypiec do tej części, ale my jesteśmy bardziej “zabrudzonymi rękami”, a my będziemy trzymać się naszych pistoletów i powiedzieć, że używając naszych rąk działało lepiej niż szczypce miałyby każdy dzień tygodnia. Tylko pamiętaj, aby zawsze trzymać jedną rękę suchą.

Odwróć pokarmy, które nie odwracają się po 30-60 sekundach. Rzeczy takie jak batony i Twinkies wydawały się przewracać i nie musieliśmy się przejmować. Jeśli frytownica ma kosz, trzymaj go w ruchu, aby ciasto nie przykleiło się do siatki drucianej.

Usuń z oleju, spuść nadmiar oleju i umieść go na ręcznikach papierowych. Posyp cukrem pudrem i ciesz się jeszcze ciepłym!

Musimy powiedzieć, że mini-batoniki były naszymi ulubionymi rękami. Zanurzone Oreo wydawało się marnowaniem dobrych podwójnych rzeczy (co nie jest zdaniem bardzo często powtarzanym), ale batoniki rozpływały się i stały się małymi bryłkami goo … w ten dobry sposób! Baby Ruth byli ulubieńcami nocy i stali się miękką zupą smacznego nieba.

Próbowaliśmy naszych sił w walce z pełnowymiarowymi batonami, a poza tym, że nie byliśmy w pełni gotowi, wyglądali jak ogromny kęs jedzenia. Preferowaliśmy stosunek panierki do czekolady na mniejszych rozmiarach cukierków.

Jeśli spróbujesz go w domu, zostaw nam komentarz i daj znać, jaki był twój ulubiony? Strawberry Twinkies? Homemade Whoopie Pies? Opcje są nieograniczone!

Uliczny Tydzień Żywności Targowej

(Zdjęcia: Jenni Brown)