Faszerowane papryki są tym, z czego wykonane są marzenia. Mogą być wypełnione dowolną kombinacją skrobi, mięsa, fasoli i sosów, co czyni je ostatecznym pojazdem resztkowym. Papryka paruje i piecze się w piekarniku, by uzyskać giętkie ułożenie, co czyni je najczęściej daniem kuchennym.

(Źródło zdjęcia: Jeff Roffman)

Wszystkie powitania Witamy

Nadziewane papryki były wyraźnie zrodzone z potrzeby zużycia resztek. Większość przepisów wymaga przynajmniej gotowanego ryżu i często gotowanej fasoli. Mrożony ryż i fasola w puszce są mile widziane, aby można było je wykorzystać do napełnienia tych papryki. Piękno polega na tym, że można łatwo zastąpić resztę komosy ryżowej lub kuskusem, lub użyć resztki pieczonego kurczaka zamiast mielonej wołowiny. Pomidory w puszkach można zastąpić salsą – nie pomijaj wszystkich pomidorów i upewnij się, że najpierw je wysuszysz.

Topy są szczyty

Niektóre przepisy wymagają oszczędzania papryczek i używania ich jako pokrywy papryki. Ten przepis wymaga wyciśnięcia ich i wrzucenia do nadzienia – zarówno w celu wypełnienia nadzienia, jak i dodania odrobiny słodyczy. Plus, który nie lubi widzieć melty ser na wierzchu papryki otwartej twarzy?

Notatki testera

Aby zapewnić miękką i delikatną paprykę, zaktualizowaliśmy ten przepis, aby gotować i parować paprykę za jednym razem pod kocem z folii aluminiowej w piekarniku, gdy zostaną wypchane. To zajmuje więcej czasu pieczenia niż oryginalna receptura, ale to wszystko czas na ręce. Poddaliśmy się również przyprawom, aby upewnić się, że każdy kęs jest aromatyczny i sprawia, że ​​chcesz wracać po więcej. Te nadziewane papryczki są doskonałym daniem jednodaniowym!

– Christine, kwiecień 2018

Gotuj nadzienie. Rozgrzać olej na dużej patelni na średnim ogniu, aż będzie miał połysk. Dodaj cebulę, dopraw solą i gotuj, mieszając od czasu do czasu, aż zmiękną, około 8 minut. Dodaj włoską przyprawę i czosnek i gotuj aż do momentu aromatycznego, około 1 minuty więcej. Dodaj mieloną wołowinę, pokrojone w kostkę papryczki i 1 łyżeczkę soli i gotuj na średnim ogniu, przełamując mięso szpatułką, gdy gotuje, aż się ugotuje, około 6 minut. Zdjąć z ognia i wymieszać ryż i odsączone pomidory. W razie potrzeby smakuj i dopraw solą i pieprzem. “Src =” https://atmedia.imgix.net/7623565325f1027477cef2de1432e9b45678217f?w=160&h=160&fit=crop “>

Przykryj i upiecz do zmiękczenia. Spryskaj jedną stronę dużego arkusza folią aluminiową za pomocą sprayu do gotowania. Połóż go rozpyloną stroną na papryce i szczelnie przykryj naczynie do pieczenia. Piec, aż papryka zostanie zmiękczona, ale nie papkowata, a nadzienie jest podgrzewane przez około 1 godzinę. “src =” https://atmedia.imgix.net/4f98ba4d2a595aad022e6d321043671f75d48cbc?w=160&h=160&fit=crop “>


Jak zrobić nadziewane papryki

Służy 8

Czas przygotowania: 20 minut; czas gotowania: 1 godzina 10 minut

Czego potrzebujesz

Składniki

 • 8

  średnio czerwona, żółta lub pomarańczowa papryka (łącznie około 4 funty)

 • 2 łyżka stołowa

  oliwa lub olej roślinny

 • 1

  średnia żółta cebula, pokrojona w kostkę

 • 3 goździki

  czosnek, mielony

 • 1 łyżka

  suszone przyprawy włoskie

 • 1 funt

  mielona chuda wołowina

 • 1 łyżeczka

  koszerna sól plus więcej do przyprawiania

 • 1 1/2 kubki

  gotowany ryż

 • 1 (15 uncji) może

  pokrojone w kostkę pomidory, odsączone

 • 1 Puchar

  rozdrobniony włoski ser (4 uncje)

 • Spray do gotowania

 • Cienkie plasterki scallions, do dekoracji (opcjonalnie)

 • Sprzęt
 • 9×13-calowy talerz do pieczenia

 • Deska do krojenia

 • Nóż

 • Duży rondel

 • Drewniana łyżka lub łopatka

 • Canning lejek (opcjonalnie)

Instrukcje

 1. Podgrzej piekarnik i przygotuj naczynie do pieczenia. Ułóż półkę na środku piekarnika i podgrzej do 375 ° F. Tymczasem przygotuj paprykę i nadzienie.

 2. Przygotuj paprykę. Użyj małego noża, aby wyciąć szerokie kółko wokół każdego pędu papryki (jak podczas rzeźbienia jack-o’-lantern), aby usunąć wierzchołki. Przypraw do wnętrza każdego pieprzu hojnie solą i pieprzem. Umieść paprykę na 9×13-calowym naczyniu do pieczenia, łącząc je według potrzeb, aby zmieściły się w jednej warstwie; odłożyć na bok.

  Odetnij łodygi od wierzchołków i odrzuć. Pokroić szczyty i odłożyć na bok do nadzienia.

 3. Gotuj nadzienie. Rozgrzać olej na dużej patelni na średnim ogniu, aż będzie miał połysk. Dodaj cebulę, dopraw solą i gotuj, mieszając od czasu do czasu, aż zmiękną, około 8 minut. Dodaj włoską przyprawę i czosnek i gotuj aż do momentu aromatycznego, około 1 minuty więcej. Dodaj mieloną wołowinę, pokrojone w kostkę papryczki i 1 łyżeczkę soli i gotuj na średnim ogniu, przełamując mięso szpatułką, gdy gotuje, aż się ugotuje, około 6 minut. Zdjąć z ognia i wymieszać ryż i odsączone pomidory. W razie potrzeby posmakuj i dopraw solą i pieprzem.

 4. Faszeruj paprykę. Równomiernie rozdzielić mieszaninę między papryki (użyj lejka konserwowego, jeśli masz). Posyp serem na papryki. Ostrożnie wlać 1 szklankę wody między papryką do naczynia do pieczenia.

 5. Przykryj i upiecz do zmiękczenia. Spryskaj jedną stronę dużego arkusza folią aluminiową za pomocą sprayu do gotowania. Połóż go rozpyloną stroną na papryce i szczelnie przykryj naczynie do pieczenia. Piec, aż papryka zostanie zmiękczona, ale nie papkowata, a nadzienie jest podgrzewane przez około 1 godzinę. Posyp scallions w razie potrzeby przed podaniem.

Uwagi do przepisów

Wykonaj z wyprzedzeniem: Papryki mogą być nadziewane i przechowywane w lodówce do 1 dnia. Dodaj 10 minut pieczenia.

Przechowywanie: Resztki mogą być przechowywane w hermetycznym pojemniku w lodówce do 4 dni.