(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

Znalezienie dobrego przepisu na mrożony jogurt okazało się zaskakująco trudne. Wszystko, czego chciałem, gdy rozpoczęłem, to prosto miska z pikantnym, kremowym mrożonym jogurtem, którego pragnąłłem. Jesteś jest lato. Żeby zrobić coś fajniejszego, niż zrobić coś fajniejszego. Odkryłem, że chociaż nie jest to takie trudne, to jest dużo sposobów na zrobienie tego smacznego, na wpół do tego dobrego.

W końcu wyrzuci miłość moje, wszystkie moje próby, wszystkie moje słodkie i poszedłem z czymś, co wydawało mi się najprostszą metodą: jogurt prosto, ubijany w lodziarni, zamrożony do czasów.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

Dlaczego Homemade Frozen Yogurt Tricky

Jeśli chcesz zrobić mrożony jogurt, Przeczytaj wyczuwany na jego temat. (W końcu do “yo” w. Yo.) Problem polega na tym, że jogurt, kiedy jest śmietany, gdy łyżka go z kartonu, bardzo się pali i nie ma dużo tłuszczu. Po zamrożeniu i stało nie kremowe. Woda sprawia również, że trudno jest zamrozić jogurt w czymś, co jest naprawdę możliwe do zagarnięcia, a nie tylko solidnym.

W ten sposób można szybko uzyskać pożądany efekt. Usuń nazwę greckiego jogurtu, a następnie do samo – wymieszać z kremem. Powiązane produkty to też w wariancie. Jeni Britton z Jeni’s Splendid Ice Creamsably rozciera skrobię i śmietanę serową w mrożonego jogurtu.

To są wielkie metody, ale ja naprawdę chciałem czegoś prostego, a nie projektu. Nie chciałem się jogurtować, grecki jogurt, podczas gdy dużo latszy i częściej kremowy, często sprawia, że ​​fro-yo jest zbyt cierpkie, nawet dla mojego kochającego Tarta. Wszystko inne wydawało się odejść od sedna sprawy. Który jest jogurtem.

W końcu zdecydowałem się po prostu objąć jogurtem i zastosować kilka sztuczek kulinarnych, aby otrzymać nadającą się do spożycia łyżką, rozsądnie kremowy i całkowicie zadowalający..

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

Przygotuj Fro-Yo z jogurtem pełnoziarnistym

Zacznij od jogurtu pełnotłustego. Sprawdź informacje o wartości odżywczej i zyskuj jogurt. Tak, całkowicie rozumiem, że niektóre przykłady z powodów, dla których kochamy fro-yo, do statusu “zdrowej Uczty”, ale tłuści się kluczem do mrożonego jogurtu. Nawet jogurt z pełnymi mlekiem jest jeszcze mniejszy niż jaja i śmietanka trafiające do zwykłych lodów, więc idź do tego. (A ewentualnie prawdziwie zdrowa przyjemność, zrób z nich One-Ingredient Banana Ice Cream!)

… i mały krem

Kiedy zapytałem Cheryl Sternman Rule, autor Kultura jogurtu i założycielka Team Yogurt, o dylemacie lodowatego fro-yo, zaleciła wypicie jogurtu przez instalację wyścigu bogatego i kremowego składnika. “Mleko pełnoziarniste” montowane “ze śmietaną, labneh lub mascarpone daje większe, bardziej śmietankowy i bardziej luksusowy mrożony jogurt niż te, które stosuje tylko jogurtu.” Tekstury są gładsze i nie ma lodowatości “, mówi.

Do powiedziawszy, jeżeli liczysz swoje kalorie lub po prostu nie mieszać z złożyć, nie koniec świata, aby pominąć. Cheryl dodać: “Fake jogurt bez tych dodanych tłuszczów jest tak samo pyszny – po prostu mniej over-the-top-kremowy.”

… ja trochę cukru

Cukier ma również odpowiednie znaczenie dla otrzymania bardziej kremowego mrożonego jogurtu. Hamuje tworzenie się kryształków lodu, a także utrzymanie zamrożonego jogurt w kremowym stanie. Dodatkowo, mrożenie tępi słodkie smaki, wystarczy nawet zadowolony z smaku jogurtu prosto z kartonu, uzasadniony słodzika po zamrożeniu. Wykorzystanie w celu zamrożenia i dodania smaku.

Należy się je zażywać, ale można eksperymentować z innymi substancjami słodzącymi, innymi jak miód, syrop klonowy lub agawa. Jeszcze jedna wskazówka Cheryl: Trochę syropu może się nauczyć od mody lodów, ale także w mrożonym jogurcie.

→ Przeczytaj więcej na temat Cheryl na The Kitchn: Jeśli kochasz jogurt, to czas poznać globalną kulturę

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

Włączanie jogurtu w Fro-Yo

Wszystkie składniki są już zimne z lodówki – wystarczy rozebrać się, zanim zmiażdżysz się, jak robisz z tradycją lodami. Wlać do ekspresu do lodów i mieć na nim.

Odkręć, aż jogging osiągnie konsystencję lodów o miękkim smaku – możesz od razu serwować, tak jak lubisz! Jeśli chcesz twardszego fro-yo, który jest bardziej zbliżenie do konsoli, włóż go do lodówki i zamroź, aż stwardnieje.

Najlepszy pojemnik do zamrażania Fro-Yo

Polecam zamrożonego jogurtu w pojemniku, który jest dość płytki i szeroki, jak 8-calowy patelnia lub 9-calowy patelnia do ciast. Nie tylko zamrozi się do trochę szybciej (premia!), Ale uważam, że ma małą szansę na ukończenie tego procesu. Dziesięć lat temu będziesz mniej marzycielski i kremowy niż zwykłe lody, i może być raczej kruchy, gdy spróbujesz go zgarnąć. Sztuką jest robienie długich, płytkich łopatek.

Kolejny chwytem jest poniżej mrożonego jogurtu na dobre 20 do 30 minut na blacie przed podaniem. Dzięki temu o wiele łatwiej jest zgarnąć i mniej naśladować.

Nie chcesz czekać na rozmrożenie całego pojemnika? Wypróbuj tę sztuczkę do lodówki. Działa jak czar, gdy rozdajesz miseczki do dużego tłumu:

→ Czytaj więcej: Party Tip! Scoop Ice Cream Ahead of Time

W jaki sposób to Make Frozen Yogurt


Jak zrobić mrożony jogurt

Sprawia 1 kwartę (lub nieco więcej)

Czego światła

Składniki

 • 1 kwarta

  (około 3 szklanki) jogurtu dużego mleka

 • 1/2 Puchar

  ciężki krem

 • 3/4 do 1 Puchar

  cukier, miód i inny środek słodzący

 • 1 łyżka

  syrop kukurydziany, opcjonalnie dla płynniejszego mrożonego jogurtu

 • Sprzęt
 • Miska do mieszania

 • Miarki i łyżki

 • Śmigać

 • Maszyna do lodów

 • Kontener zamrażarki, najlepiej coś płytkiego i szerokiego

Instrukcje

 1. Zamrozić miskę loda z 24 -czasnym wyprzedzeniem.

 2. Wymieszaj wszystkie składniki: Połącz jogurt, ciężką śmietankę i słodzik w misce. Wymieszać, używać ciężkiej śmietanki i słodzić w granicach wymięli, 1 do 2 minut. Jeżeli używasz granulowanego cukru, używasz płynnej między palcami, a nie ziarnistość.

 3. Przechowywać w lodówce, w razie potrzeby: Jeśli mieszanka nie jest odpowiednia do spożycia, należy ją ponownie włączyć do lodówki, a następnie ostygnąć ponownie. (Opróżnianie).

 4. Odtłucz jogurt do grubości: Wlać dodać jogurtu do maszyny do lodów. Obracaj, aż jogurt zagęści się do konsystencji miękkiego napoju lub grubego pakietu mlecznego (od 17 do 20 minut na chwilę maszyn).

 5. Wrzuć do foldera na pudełko: Wygładź górę. Na przykład, aby się nie pojawił kryształowo lodu.

 6. Zamrażaj aż do twardości, co najmniej 6 godzin lub na noc.

 7. Podawaj zamrożony jogurt: Gotowy do zamówienia zamówić jogurt na ladzie przez 20 minut do 30 minut, a potem bę dzie dobrze miękki, aby go nabrać. Używaj długich, płytkich pociągnięć, aby uformować kulki mrożonego jogurtu. Podawaj od razu.