(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

Te naleśniki do banany. Nie, mam na myśli, że są dosłownie wykonane z bananów. Jaję. Jajka i banany, i to wszystko. Widzę do widzenia, które mi teraz dajesz, ale musisz tylko zaufanie. Te dwa składniki, ubijane razem i obdarzone odrobinami patelni, są same czymś magiczne.

Nieud mi? Spójrz na nasz przepis krok po kroku i samej sam. Tymczasem będę tu z resztą tych naleśników, oblizując tykrę.

2-składnikowe naleśniki bananowe: obejrzyj film wideo

(Źródło zdjęcia: The Kitchn)

Jak niektóre dwa składniki??

Te dwuskładnikowe naleśniki pływają w Internecie od kilku lat, najpierw na stronach dla rodziców (przyjazne dla maluchów!). Obserwacje w końcu osiągnęły masę krytyczną i musiałem sam je wypróbować. Nie muszę dodawać, że jestem uzależniony.

Te naleśniki są bezglutenowy i bez produktów mlecznych – naprawdę robione są tylko z bananami i jajkami, bez żadnych sztuczek. Wygląda na to, że skończyłeś z jajecznicą bananową, ale ostateczny produkt, który poleci naleśnik. Rurki są gorące i złociste, z chrupiącymi krawędziami.

Czy naprawdę smakują jak naleśniki?

Są to naleśniki w tym sensie, że są ugotowane na kuchence i są urocze przemoczone syropem, ale są zdecydowanie nie zamiennik ulubionego przepisu w sob też. Ale nie się rozpuszczać – na coś więcej.

Sara Wells z powyższych najlepszych kęsów na siebie jako “bagażu podręcznego”, a ja uzupełnię ten opis. Są bardzo kremowe z miękką, plonującą teksturą i kremową jakością w ustach. Chciałbym również opisać je jako grube naleśniki.

Z pewnością smakują jak banany, więc nie będzie fanem tego smaku, ten przepis nie będzie dla ciebie. Są to oznaczenia, które nie są używane, ale mogą być używane. Szczypta proszku do pieczenia sprawi, że jakiś bardziej puszyste, odrobina wanilii lub miodu dopełni smaku.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

Prawidłowe przerzucenie: Wskazówki dotyczące trybu gotowania naleśników bananowych

Podczas gdy są te naleśniki są niewymienione, to jedno miejsce, w którym myślę, że rzeczy muszą być trudne. Naleśniki są bardzo płynne, a ich moduł jest dość delikatny, więc robisz szybkie szufelki i klapki jak w zwykłych naleśnikach, mają tendencję do zgniatania lub rozrywania.

Trzymaj je małe.

Przede wszystkim zachowaj naleśniki dość małe. Nie tylko chcesz gotować szybciej, ale też je odwrócić. Do każdego naleśnika używaj 3 łyżek do 4 cali.

Odwróć wskazówki!

Jeśli chodzi o odbijanie, to jest, co działa dla mnie: Jell-O . Delikatnie przetrzyj łopatkę mniej w połowie pod nalożnika, a następnie podnieś, aż nieobsługiwaną połówkę naleśnika na poziomie podanym z poziomu poprawionej z patelni. Połóż naleśnik z powrotem na patelni po drugiej stronie. Niektóre z luźnych ciastek prawdopodobnie rozleją się na patelni, kiedy to robisz; po prostu ułóż naleśnik na szczycie. Sytuacja po drugiej stronie naleśników jest większa niż w przypadku zgarnięcia i przewrócenia.

Używać cienkiej szpatułki.

Przydaje się tu również bardzo cienka szpatułka. To jest dziesięć, który lubię:

→ Moja własność szpatułka: OXO Good Grips Large Silicone Spatula

Polecamy orzechów, chipsów czekoladowych i więcej!

Te naleśniki są niesamowite na własną rękę, ale z wyjątkiem pomieszczeń zamkniętych. Do tych naleśników dodaj pokrojony orzechy, bawoły, świeże jagody, a nawet garść gorzkiego resztki. Posyp te dodatki ponad naleśniki na patelni, gdzie stara strona gotuje.

I oczywiście, kiedy wkładasz je na talerz, nie zapomnij o syropie. Lub smuga z dżemem. A może trochę Nutelli. Aby Twój stos naleśników – możesz je jeść jak chcesz.

Dotrzeć więcej pomysłów na swoje naleśniki!

→ 10 małych ulepszeń dla dwóchich 2-składnikowych naleśników bananowych

Wymieszaj jajka. Wlać naciśnięcie przez banana mieszać, do zrobić połączenie połączenia. “src =” https://atmedia.imgix.net/c0960decd291c69b1619a1156f1dc3b1fd2a7ae9?w=160&h=160&fit=crop “>

Upuść ciasto na gorącą patelnię. Upuścić około 2 łyżki ciasta na patelnię. Powinien natychmiast skwierczeć, jeśli nie, musi mieć ciepło. Powtórz z dodaniem więcej ciasta do patelacji, czyli co ze sobą cala +. “Src =” https://atmedia.imgix.net/a88b76fcd917cce9e2760df59ffe1d9f11ce8ba4?w=160&h=160&fit=crop “>

Posyp z dodatkami. Posyp wszystkie luźne polewy, takie jak orzechy i czekoladowe chipsy, na górze naleśników, gdy gotuje się na swoją stronę. “Src =” https://atmedia.imgix.net/e7774471307619b9773b334e79822be5faf3d665?w=160&h=160&fit=crop “>

Kontynuuj gotowanie naleśników. Przenieś ugotowane resztki do opróżnienia. Zachowaj ciepłe naleśniki w piekarniku, jeśli nie masz więcej niż jedną częścią. “Src =” https://atmedia.imgix.net/ecaaf12a8ed14471cc0704822ed352b25953aaa7?w=160&h=160&fit=crop “>


Jak zrobić 2-składnikowe naleśniki bananowe

Sprawia, że ​​8 musisz naleśników; przepis jest bardziej proste złożony

Czego światła

Składniki

 • 1

  czysty banan

 • 2

  duże jajka, deski

 • Masło lub olej do gotowania (opcjonalnie)

 • Syrop klonowy, dżem, cukier puder lub inne dodatki do serwowania

 • Opcjonalne miksy (wybierz kilka!):
 • 1/8 łyżeczka

  proszek do pieczenia, na puszyste naleśniki

 • 1/8 łyżeczka

  Sol

 • 1/4 łyżeczka

  ekstrakt waniliowy

 • 1 łyżka

  niesłowany kakao w proszku

 • 1 łyżka

  kochanie

 • 1/2 Puchar

  posiekane orzechy, bawoły, szynaczki

 • 1/2 Puchar

  resztki muesli

 • 1 Puchar

  świeże owoce, takie jak jagody, maliny lub pokrojone jabłka

 • Sprzęt
 • Małe miski

 • Widelec obiadowy

 • Żeliwne lub nieklejące patelnie lub patelnie

 • Bardzo cienka, szeroka szpachelka, jak szpachelka lub szpatułka rybna

Instrukcje

 1. Banan zetrzyj. Obieramy banana i dzielimy kilka kawałków w średniej misce. Użyj widelca do obiadu, aby dokładnie zetrzeć banana. Kontynuuj, ale banan ma konsystencję podręczną pudding i nie pozostawiają duże żucie; kilka małych brył jest w porządku. Powinieneś mieć od 1/3 do 1/2 trysy rozgniecionych bananów.

 2. W razie życzenie dodaj aromatów. Te naleśniki są świetne same w sobie, ale kilka dodatków nigdy nie boli. Dodaj 1/8 łyżeczki proszku do pieczenia na puszyste, lżejsze i w proszku, w wanilii, kakao w proszku lub miód, aby posmakować naleśników. Zaoszczędź boże grube, ciężkie składniki – takie jak orzechy i czekoladowe chipsy – kiedy naleśniki są na patelni.

 3. Wymieszaj jajka. Wlać naciśnięcie przez banana mieszać, do zrobić połączenie połączenia. Ciasto będzie bardzo luźne i płynne, będzie miało intensywniejszy odcień.

 4. Podgrzej patelnię na średnim ogniu. Podgrzej żeliwną patelnię, nieklejącą patelnię lub patelnię na średnim ogniu. W razie konieczności rozpuść trochę masła lub różowo trochę oleju roślinnego na patelni.

 5. Upuść ciasto na gorącą patelnię. Upuścić około 2 łyżki ciasta na patelnię. Powinien natychmiast skwierczeć, jeśli nie, musi mieć ciepło. Powtórzyć, dodając kolejne ciasto do patelni, a co innego. Cala co naleśnikami.

 6. Gotuj przez około 1 minutę. Gotuj naleśniki do momentu, kiedy dna staną się brązowe i złote, gdy podnosisz kąt, około 1 minuty. Krawędzie również wyglądają jak ustawione, ale nadal są w stanie, jak ledwo osiągnąć Jell-O.

 7. Posyp z dodatkami. Posyp wszystkie luźne polewy, takie jak orzechy i czekoladowe chipsy, na które naleśniki podczas obróbki pierwszej strony.

 8. Odwiąż naleśniki. Uważamy, że jest bardzo trudne do zrobienia. Delikatnie wytrzyj cienką, płaską szpachelkę w połowie pod naleśnika, a następnie podnieś, aż nieobsługiwaną połówkę naleśnika na poziomie pod warunkiem, że poprawi się z patelni. Odwróć naleśniki. Niektóre z luźnych ciastek prawdopodobnie rozleją się na patelni, kiedy to robisz; po prostu ułóż naleśnik na wierzchu i wyrzuć nadmiar z tyłu pod naleśnik.

 9. Gotuj przez następną minutę. Gotuj, cały drugi strona będzie również złotobrązowa, około 1 minuty dłużej. Dozwolone jest, aby został wyrzucony z opakowania. (Rzutowanie jest o wiele łatwiejsze po ustawieniu drugiej strony!)

 10. Kontynuuj gotowanie naleśników. Przenieś ugotowane resztki do opróżnienia. Utrzymać gotowe naleśniki w piekarniku, jeśli gotujesz więcej niż jedną porcję.

 11. Podawaj ciepło. Te naleśniki są najlepsze, gdy je się świeże z rusztu i nadal jest ciepło. Podawaj z syropem klonowym, miodem, dżemem lub dodatkowymi dodatkami.

Uwagi do przepisów

Wieszione naleśniki: Te naleśniki będą miały formę w lodówce przez kilka dni i mogą być w kuchence mikrofalowej w 30-sekundowych seriach aż do gorącej. Nie są tak pyszni jak ta, gdy są świeże, ale robią dobrą przekąskę.

Większe naleśniki naleśniki: Wymieszaj banany i jajka w blenderze, a także całość spójną konsystencję. Ułóż nieznaczne większe Poużnice i ciężkie szpachelki do przewrócenia.

Ten fragment został zaktualizowany – pierwotnie opublikowano w kwietniu 2015 r.