Lato to czas, aby rozprostować nasze kończyny na zewnątrz, ale także rozciągnąć nasze kończyny, jeśli chodzi o szafkę z alkoholem. Wiem sam, wchodzę w kole lub koleiny, które mogą stać się mało inspirujące, gdy nastąpi zmiana sezonu. Ale zmiana pór roku to najlepszy czas, aby ożywić swoje praktyki koktajlowe i uwolnić się od wszelkich peklowanych kolein.

I w tym celu wszyscy mamy The New York Times aby podziękować za pomoc w zdobyciu kreatywności tego lata. Wspominają, że kiedy idziesz do baru i rozglądasz się dookoła, wyróżnia się nie bazowy alkohol, ale wszystkie modyfikatory: “Tequila, whisky i inne 80-procentowe (lub wyższe) suche alkohole tworzą podstawę koktajlu – jakie mięso z kurczaka, wołowiny lub ryb znajduje się na talerzu obiadowym.” Modyfikatory to sos.

Jestem gotów wyjść na kończynę i założyć się, że większość z nas nie ma po prostu suchego kurczaka lub ryby na obiad. Właśnie tam wchodzą te inne apertify i likiery. Oczywiście możesz nie wiedzieć, jak z nich korzystać lub jakie koktajle je wykorzystasz.

I tu wkracza Generator Napojów. Zachęca Cię do wybierania modyfikatora, takiego jak Campari lub Fernet Branca, kliknij przycisk “Randomize”, a system wymiesza dla ciebie napój. Coś wspaniałego, nieprawdaż?

Wypróbuj Generator Napojów Letnich w The New York Times

Jakie są twoje letnie koktajle? (Mój jest Negroni!)

Powiązane: Letnie koktajle! Pełne zaokrąglenie

(Zdjęcie: Megan Gordon)