(Źródło zdjęcia: Susanna Hopler)

Chwyć pióro i zanotuj “zamrożone tortellini” na swojej liście zakupów, a następnie wyjdź i weź kilka torebek do przechowywania w zamrażarce. Teraz możesz spać spokojnie, wiedząc, że masz pod ręką kilka absurdalnie szybkich kolacji, kiedy tylko potrzebujesz ich najbardziej. Nie mówię tylko o gotowaniu makaronu i podrzucaniu go słoikami lub marinarą – to dopiero początek. Tortellini jest pustym miejscem na kreatywne i smaczne posiłki, które każdy z rodziny może mieć za sobą.

Jak się bawić z Frozen Tortellini

Zabawne w tortellini jest to, jak wszechstronny jest. Aha, i to też jest dość przystępne; uczynienie z niej spiżarni niezbędnej nigdy nie złamie banku. Gotowanie tortellini jak zwykle i serwowanie go z sosem pomidorowym to tylko początek tego, jak można go przygotować i zmontować. Oto jak się rozgałęziać.

(Image credit: Lauren Volo)

Gotuj w czymś innym niż woda.

Dusić mrożone tortellini w puszce lub pudełku kupionej w sklepie zupy pomidorowej i nagle ta prosta zupa jest tortellini i zupa pomidorowa. Jeśli wolisz, gotuj na wolnym ogniu w bulionie z kurczaka i dodaj wstępnie ugotowane mini klopsiki i mrożony groszek do garnka na szybki zupa makaronowa i klopsik. Lub szybko tortellini, kiełbasa i patelnia gotując makaron z kilkoma bulionami bezpośrednio na patelni.

(Image credit: Lauren Volo)

Wrzuć go z kilkoma nowymi składnikami.

Piec tortellini pesto i warzywo to świetny wybór na kolejny nieprzemyślany poniedziałek. Jeśli chcesz dodać mięso do równania, zrób trochę kremowy tortellini z mascarpone z cytryną to posypane chrupiącą szynką. Następnie zrób Sałatka z makaronem tortellini inspirowana kuchnią grecką i ciesz się nim na lunch przez cały tydzień. Oprzyj się nieco o sałatkę i po prostu ją ułóż zielona sałatka z tortellini rzucony.

(Image credit: Lauren Volo)

Upiec, wymieszaj-usmaż, skręć.

Wyjdź poza gotowanie, podrzucając zamrożone tortellini z sosem pomidorowym i dużą ilością rozdrobnionej mozzarelli i gotując w piekarniku tandetny makaron. Weź przykład od chińskich potstickers i złóż chrupiące ciasto tortellini stir-fry z dodatkiem mrożonych warzyw. Lub jedząc rękami, robiąc szaszłyki antipasti ułożone z oliwkami, salumi i więcej.

Niesamowicie szybki, tandetny makaron
Nie wymaga gotowania.

Pożycz Chińską Technikę Gotowania, aby zrobić Najsmaczniejszą …
Traktuj tortellini jak potstickers.

3-składnikowa kolacja z zamrażarki
Trzy składniki z zamrażarki i kolacja (lub bardzo fajny suchy prowiant!).

Połóż ten makaron w zupie pomidorowej (nigdy nie wrócisz!)
Jednoskładnikowe ulepszenie, które polepsza twoją zupę pomidorową.

Tortellini na patyku to największa zabawa, jaką będziesz mieć …
Zapomnij o nożu i widelcu.

Ta prosta kolacja wymaga tylko jednego skilla i 15 minut
Będziesz to robić raz w tygodniu!

Najszybsza sałatka z makaronu pochodzi z zamrażarki
Inspiruje Cię twoja ulubiona sałatka grecka.

Szybka sztuczka, aby zmienić każdą sałatkę w kolację
To nawet lepsze niż dodawanie grzanek.

Szybki i fantazyjny kremowy makaron, który sprawi, że będziesz szedł
Godne przyjęcia na przyjęcie lub przyjęcie dla jednego.

Zupa z makaronem jednopalczkowym, dzięki skrótowi do zamrażarki
Najszybsza zupa z tortellini na wszystko, co ci dolega.