Jest kilka podstawowych artykułów spożywczych, które przechowujemy w zamrażarce przez cały czas, np. Groch, kukurydza i bulion drobiowy. Przywitaj się z nowym przybyszem. Próbowaliśmy tych mrożonych karczochów od Trader Joe kilka tygodni temu, a teraz trzymamy przynajmniej jedną torbę w naszej zamrażarce czasami!

Te karczochy są naprawdę dobre i są zbliżone do świeżych karczochów, jakie kiedykolwiek mieliśmy. Smakują słodko i zielono, w ten właśnie sposób mają karczochy. Tekstura jest przyjemnie jędrna, a jednocześnie niesamowicie delikatna. Wiesz, jak ze świeżymi i słojonymi karczochami, często dostajesz kilka twardych liści, które musisz ukradkiem wyłuskać ze swoich zębów? Nic z tego tutaj!

Kolejną rzeczą na korzyść Kupca Joe jest to, że te karczochy są luźne w torbie. Większość innych marek jest zapakowana w bryłę lodu, która długo się topi i pozostawia dużo nadmiaru wilgoci na karczochach. Z karczochami Trader Joe można wybrać tylko kilka i nie trzeba nawet czekać na ich rozmrożenie. Serca rozgrzewają się w ciągu kilku minut na kuchence i wydają się wydzielać bardzo mało wilgoci.

Używaliśmy tych karczochów do wszelkiego rodzaju szybkich posiłków w tygodniu. Frittaty to tryb gotowości – jedna cała torba to odpowiednia ilość. Możemy ich używać w takich przepisach, jak kurczak z karczochami i mięso z karczochami, lub po prostu rzucimy je w makaron, zapiekanki i gratyny.

Jak korzystać z mrożonych karczochów?

Związane z: Opuncja, zieleń i bajeczny! Wskazówki i przepisy dla karczochów

(Zdjęcia: Emma Christensen)