Czy możesz pomóc Hilary wybrać wspaniałą szpachelkę dla swojego chłopaka??

Zbliżają się urodziny mojego chłopaka, a on jest gwiazdowym twórcą naleśników. Ale nie mamy wspaniałej łopatki. Rozejrzałem się po moich opcjach (Oxo / Calphalon / itp.), Ale chciałem opinię od ekspertów. Jaka jest najlepsza szpachelka do naleśników?

Hilary, skonsultowałem się z ekspertem do naleśników w moim domu (moim mężem), a on tylko wzruszył ramionami i powiedział “coś cienkiego”. Zgadzam się; Myślę, że najlepsze szpatułki pancake mają bardzo cienką krawędź pozwalają uzyskać pod delikatnym pół gotowane naleśnik odwrócić go bez niego marszcząc lub łzawienie. Używamy metalowej szpatułki, ponieważ mamy patelni do naleśników, ale jeśli używasz nonstick patelni lub może chcesz gumy lub silikonu łopatki. Właśnie podarowałem moją gumową szpatułkę; Nie uważam, że jest wystarczająco cienki lub wystarczająco mocny.

Poza tym nie mam zbyt wielu rad. Czytelnicy – czy masz jakieś dobre rady dotyczące szpachelki do naleśników?

Szpatułki przedstawione powyżej, od lewej do prawej:
• Szpatułka, rowkiem – Ten styl tokarz-szpatułka jest dobry do bardzo wysokiej temperatury, a to również rodzaj łopatką polecany przez MakePancakes.com.
• Jm Elastyczne Pancake Szpatułki – te szpatułki nylonu dostać świetne recenzje, a ich szerokość wydaje się pomocne dla przerzucanie dużych naleśników.
• Oxo Dobry Uchwyty Stal serwowania Łopatka – To nie jest tradycyjny naleśnik szpatułka w ogóle, ale czasami użyłem podobnego naczynie do odbijania i przenoszenie naleśniki. Długość jest rzeczywiście bardzo pomocna, a ten rodzaj szpatula wykona podwójną powinność gdzie indziej.

Następne pytanie?

Związane z: Przepis: Puszyste naleśniki ricotta

(Obrazy: Cooking.com i Amazon.com)