NJS robi posiłek Świętego Patryka, ale chce zabawnych, ale eleganckich pomysłów na przystawki i desery. Możesz pomóc?

Nadchodzi dzień św. Patryka i zastanawiam się, czy miałeś jakieś pomysły na kolację dla św. Patryka dla grupy? Dzień Świętego Patryka wydaje się być coraz bardziej absurdalny w Stanach Zjednoczonych każdego roku i po prostu przekształcił się w jedną wielką grę z piciem. Naprawdę mieliśmy nadzieję na dobrą imprezę obiadową (tzn. Bez zielonego piwa) i wiele miejsc wydaje się wychodzić z posiłków walentynkowych bezpośrednio na Wielkanoc lub po prostu mają pomysły na dzień Świętego Patryka.

Planujemy robić peklowaną wołowinę, kapustę, ziemniaki i marchew. Wszelkie pomysły na przystawki lub desery? Sposoby ożywienia bezbarwnego tradycyjnego posiłku?

NJS, oto kilka pomysłów na przystawki, desery i boki St. Patrick’s Day (i żadne zielone piwo – obiecuję).

Rozruszniki
• Ciasta wołowe – w Martha Stewart. (Na zdjęciu powyżej) Uwielbiamy wygląd tych małych pasztecików, które można zaadaptować również do wegetarian (rzeczy z serem i kapustą zamiast wołowiny). Uczyń je ultra-mini i będą niesamowite małe przekąski.
• Irish Appetizers – Niektóre z nich to trochę meh, ale Wild Rice & Barley Fries Mushrooms wyglądają obiecująco, podobnie jak Cheese Bites with Chutney. Oba mogą być dobre także dla wegetarian.
• Jeśli cały obiad to posiedzenie, spróbuj zupy na początek. Co więcej, Irlandczycy niż ziemniaki i pory? Wypróbuj super łatwą zupę z pora ziemniaczanego Dany. Lub spróbuj tej bardzo zielonej zupy Kale i Apple. Można je podawać w małych filiżankach również jako zupy.

Boczne Dania
• Możesz jechać tradycyjną drogą i gotować razem ziemniaki, kapustę i mięso. Ale jeśli chcesz je rozdzielić, ten przepis na kapustę jest bardzo smaczny; to przepis na nawracanie kapustników: kapusta duszona w winie. Zobacz także pieczoną kapustę.
• Albo możesz zostawić kapustę chrupiącą na bardziej interesującą sałatkę, taką jak ta: świeży koperek i cytrynową paprykę, i podawaj ziemniaki na zimno w sałatce ziemniaczanej: mieszana nowa sałatka ziemniaczana ze słodkim bazylikiem i szalotkami.
• Wypróbuj także naszą smażoną kapustę i placki ziemniaczane.
• Boczna przystawka z jabłkami jest zawsze dobra ze wszystkimi słonymi warzywami i mięsem.

Deser
• Deser jest łatwy! Co powiesz na Stout Float lub nasz własny Milkshake Guinnessa?
• Możesz też włożyć Guinnessa do lodów: David Guilness-Milk Chocolate Ice Cream Davida Lebovitza.
• Lub po prostu pójść na ciemne, bogate ciasto: Chocolate Guinness Cake.
• I oczywiście zawsze kończy się kawa po irlandzku, a może szczypta irlandzkiej whisky.

Następne pytanie?

Związane z: Kolacja dziś wieczorem: Last Minute St. Patrick’s Day Ideas

(Zdjęcia: Martha Stewart, Mikkel Vang dla smakoszy)