(Źródło obrazu: photosync / Shutterstock)

P: Mam pytanie o mocno zniszczony Teflon, chociaż tym razem nie chodzi o patelnię, ale o wkładkę do gotowania ryżu. Mam tę latną, ale dość dobrze pracującą maszynę do gotowania ryżu z patelnią bez patelni (prawdopodobnie pokrytą teflonem), która wygląda teraz na bardzo porysowaną.

Wiem, że ludzie mają mnóstwo alternatywnych propozycji, jeśli chodzi o patelnie, ale co z tym? Gdyby to zależało ode mnie, przestałbym używać maszyny, ponieważ jestem w stanie gotować ryż na zwykłej patelni. Jednak mój mąż programuje to, aby jego śniadanie z ziaren i owoców ugotowało się, gdy się obudzi, i nie mogę go przekonać, żeby przestał to robić, ponieważ uważa to za niezwykle praktyczne..

Producent przestał produkować ten model kuchenki do gotowania ryżu i przestał sprzedawać kuchenki do gotowania ryżu w Europie (gdzie mieszkam) na dobre, więc nie mogę zastąpić go oryginalnym. Co mogę zastąpić? Czy istnieje firma oferująca alternatywne części do takich maszyn? Proszę pomóż!

Wysłane przez Ayse

Redaktor: Czytelnicy, czy znasz miejsca, w których sprzedajesz zamienne wkładki do gotowania ryżu? A może masz urządzenie do gotowania ryżu, aby polecić, czy ma kupić nową??

Następne pytanie?