Mój mąż i ja jesteśmy dość gung-ho o posiadaniu odpowiedniej żywności, aby przetrwać klęski żywiołowe lub ciężkie czasy. Nawet jeśli nie jesteś, możesz być zainteresowany kilkoma spinkami, które mają długi okres przydatności do spożycia. Jednym z produktów, który jest dla nas nowy (i my też wiele przypuszczamy) jest – zdobądź to – masło w proszku!

Masło w proszku wytwarza się z rzeczywistego masła, beztłuszczowego osadu mleka, kazeinianu sodu (białka mleka) i fosforanu disodowego (dodatek przeciwzbrylający). Może być wysyłany do twoich drzwi w dużych puszkach lub małych opakowaniach i może być premią do zapasów z tyłu spiżarni na te czasy, kiedy bieganie do sklepu po prostu nie ma na kartach.

Przywracasz magiczny proszek do życia, mieszając w równych częściach wodę. Rezultatem jest gęsty produkt podobny do smarowania (przypuszczalnie konsystencja margaryny w wannie), który w rzeczywistości jest masłem. Recenzje, które przeczytaliśmy, chwalą to, że działają dobrze w wypiekach (choć nie mają takiej samej siły w kremowym maśle i cukrze), toppingu popcornu podobnego do teatru kinowego i robienia smacznego pasty na pieczywo i takie.

Jesteśmy pewni, że to ta sama kategoria, co lody astronautów dla nas – smaczne, ale wolelibyśmy mieć to, co prawdziwe. Możemy zrozumieć wartość, jaką może dodać do spiżarni, ponieważ są chwile, kiedy nie masz masła lub lodówki – może podczas biwakowania? Byłoby miło mieć to schowane na wszelki wypadek, ale oczywiście nie będzie to dla nas codzienne jedzenie.

Cieszymy się jednak, że coś takiego istnieje, nawet jeśli nie będziemy go żłopać łyżką. Czasem dobrze jest stać w cieniu technologii i nowych innowacji.

Co sądzisz o takich przedmiotach? Czy zostanie dodany do twojego towaru “tylko w nagłych przypadkach”, czy wolałbyś go pominąć?

Znajdź to: Masło w proszku, 8,19 USD w półce Reliance

Związane z: Conscientious Cook: które produkty można kupić luzem

Obraz: Reliance półki