O tej porze roku uwielbiamy organizować małe spotkania w naszym domu. To naprawdę tylko wymówka, by zebrać ludzi, otworzyć butelkę wina lub dwie i cieszyć się wieczorem rozmowy. Zamiast gotować cały obiad, lubimy oferować kilka mniejszych przekąsek dla ludzi do skubania. Oto kilka, które zobaczysz na naszym stole!

Naszym głównym celem w tych produktach jest ich łatwe do spożycia i bez sztućców. Podoba nam się, że większość z nich można zjeść w kilku kawałkach, trzymając wino w drugiej ręce!

1. Maki i kubki do sera – Prosty i genialny! Po prostu zrób regularną porcję mac i sera, a następnie nabij makaron do kubków na muffinki. Upiec je na tyle, aby pomóc każdemu złączyć się i służyć. (Zdobądź przepis: Jedzenie i wino)

2. Strzelanki do zup z pomidorów z grilowanym serem – Kto może się oprzeć tej kombinacji komfortu? Podawaj zupę w małych szklankach z chrupiącymi klopsami z grilowanego sera. (Zdobądź przepis: 101 książek kucharskich)

3. Grzyby nadziewane brie – Grzyby nadziewane są jednymi z naszych ulubionych klasycznych potraw palcowych i uwielbiamy ideę topienia niewielkich kawałków sera brie na środku każdego z nich.. (Zdobądź przepis: Pioneer Woman Cooks)

4. Spaghetti z ciecierzycą – Makaronowe placki są nieco chrupiące na zewnątrz i żucia w środku. Wystarczy wymieszać kilka jajek z miską spaghetti i ziołami, a następnie wrzucić garść na gorącą patelnię, aby szybko je usmażyć. (Uzyskaj przepis: Przewodnik po zdrowej żywności)

5. Klonowy czekoladowy pudding z bekonową łyżką – To prosty pomysł z dużym wow czynnikiem! Podawaj budyń czekoladowy w osobnych szklankach z chrupiącymi kawałkami boczku jak łyżeczką. (Zdobądź przepis: Peace Love & Chocolate Blog)

Jakich przekąsek zaprezentujesz na swoich przyjęciach tej jesieni?

Związane z: Urodził się jesienią? 8 urodzinowych ciast zainspirowanych sezonem

(Obrazy, zgodnie z ruchem wskazówek zegara od lewej górnej strony: Ree Drummond / The Pioneer Woman, Przewodnik zdrowej żywności, Katrina Markoff dla Peace Love Chocolate / Vosges, Kana Okada dla Food and Wine)