Mamy szczególny powód, by teraz sięgać po piwo bezalkoholowe, które stało się ostatnio ulubionym…

Widzisz, jestem w ciąży. I kocham piwo. Więcej niż wino, nieco mniej niż gin gimlets, i na równi z margaritas. Tęsknię za tymi wszystkimi rzeczami w tej chwili (gorąca pogoda jest jeszcze bardziej okrutna, kiedy nie można się ochłodzić koktajlem), ale owocowe mikstury, takie jak lemoniadę z bazylikiem, przepełniają mnie całkiem dobrze. Większość czasu.

Ale w pewne popołudnia (lub, hej, poranki! To bezalkoholowe, ludzie, mogę pić to na śniadanie …), naprawdę chcę zimne piwo w mroźnej butelce. Nie analizując piw bezalkoholowych, uważałem O’Douls za standard. Ale Buckler jest znacznie lepszy.

Jest produkowany przez Heinekena i choć ma zdecydowanie cieńszy, mniej dojrzały smak niż normalne piwo, ma ładny kolor i smak przyzwoitego piwa. W skrócie, zrobi to. Gorąco polecam go osobom szukającym opcji bezalkoholowej. Oczywiście, jak każde piwo NA, ma malutką odrobinę alkoholu, więc nie zwariuj.

Teraz początkowo zamierzałem, aby to stanowisko było sprawdzianem smaku wielu piw NA, ale mogą one być trudne do znalezienia – szczególnie w singlach (naprawdę nie potrzebuję ośmiu sześciopaków w mojej lodówce). Więc polecam ten, ale chciałbym usłyszeć o innych, które są dobre. Mam jeszcze kilka miesięcy…

Związane z: Prosto: Niealkoholowe koktajle, które robią wrażenie

(Zdjęcie: Sam’s Wine & Spirits, gdzie można kupić sześciopak za 6,50 USD)