Co robią nasi blogerzy, pisarze i znajomi online, rano? To seria Leela Cyd zaprojektowana dla nas kilka lat temu, a na cześć “Breakfast Week” przywracamy pięć z naszych ulubionych!

Awokado i miód, zmieszane do perfekcji? O tak. Lizzie dzieli się niebiańską, łatwą receptą, która sprawi, że oblizujesz szklankę w czystości!

Blog Lizzie, Tomboy Style, to moja codzienna dawka odświeżającej mody z epoki. W czasach, gdy wiele modowych blogów buzzuje się z najnowszym odcieniem szminki Louboutin lub jej dziewczyną, strona Lizzie zamiast tego skupia się na klasycznych inspirujących obrazach z doskonałym spojrzeniem na odsłonięcie stylowych mafii z minionej epoki. Tomboy Style składa się głównie z obrazów z asortymentu dekad (lat dwudziestych XX w.), Które mają wspólny, chłopięcy smak. Obrazy zwykle zawierają ducha komfortu i siły. Posty na blogu rozjaśniają mój dzień i informują o wielu moich własnych decyzjach dotyczących mody. TomBoy Style oferuje również współczesne panie, które ucieleśniają tę wrażliwość. Obrazy są zawsze bezproblemowo połączone ze świetnymi napisami i znakomitymi wywiadami. Wspaniałą wiadomością jest to, że Tomboy Style zostanie przekształcony w formę książkową na wiosnę przyszłego roku. Hurra!

O tym śniadaniu Lizzie mówi:

Moja koleżanka ze szkoły średniej, Karolina Santos-Neves, która pracuje teraz dla Epicurious, zmieniła mnie w to ostatnio. Jestem maniakiem awokado (na szczęście mieszkam w Los Angeles, gdzie mogę pozwolić sobie przez cały rok), a to jest tak łatwe i szybkie, że szybko stało się ciężkim obrotem w moim domu. Dorastała w Brazylii, jedząc je, a na dodatek ma na swoim koncie wersję demonstracyjną na YouTube, a to po prostu świetne, szybkie (i całkiem zdrowe) śniadanie.

To śniadanie jest jedną z najlepszych rzeczy, które ostatnio zaszczyciły mój stolik śniadaniowy. Jest tak lekki, a jednocześnie pobłażliwy – pełen wspaniałych, zdrowych tłuszczów i dekadencji, a jednocześnie egzotyczny i wyrafinowany. Nawet zamraża się dobrze, więc jeśli chcesz podwoić porcję i zjeść następnego dnia, zamienioną w filiżankę jogurtu lub innego koktajlu, to łatwo. Napełniłem własną wersję niewielkim zmiażdżonym migdałem, zamiast sugerowanej granoli, tylko dlatego, że jestem potworem granoli i wprowadziłem tymczasowe embargo na uzależniające rzeczy. Nie mogę polecić tego łatwego, rozmarzonego przepisu. To jest absolutnie cudowne o każdej porze dnia i będzie zachwycać gości jako łatwy deser na kolację. Podnoszę ci szklankę puddingu z awokado, Lizzie!


Avocado Breakfast Pudding (a.k.a. Vitamina de Abacate)

Służy 1 lub 2

 • 1

  dojrzałe awokado

 • 1/2 Puchar

  mleko

 • 1 łyżka

  kochanie

 • 2 do 3 łyżka stołowa

  granola lub rozgniecione migdały

Mieszaj awokado, mleko i miód w blenderze (lub robocie kuchennym), aż uzyskasz gładkość. Udekoruj granolą lub migdałami. Możesz również odpocząć przez około godzinę, aby odświeżyć się orzeźwiająco.

Dziękuję Lizzie za udział w naszym śniadaniu z serii Blogger!

Odwiedź blog Lizzie: Styl Tomboy

Związane z: Wirtualne pole CSA: awokado

(Zdjęcia: Leela Cyd Ross, zdjęcie Lizzie dostarczone przez Lizzie)