(Źródło zdjęcia: Lindsey Ribe / Christine Gallary)

Moją własnością konkretnej skrzynki, strzałki w dół, skrzydło. , Niezależnie od tego, czy je skubię, gdy wyrzeźbię pieczęcią kurczak, czy ucztę na brudnej kupce piżamie, mam zabawę, są jedzić i bardzo satysfakcjonujące dla kochanka ciemnego mięsa, takiego ja ja.

Całe kurczęta z telefonu komórkowego z trzema częściami – czy wiesz, jak się nazywają?

(Źródło zdjęć: Christine Gallary)

Uważam, że za dużą ilość przysmaku, ponieważ na parę są tylko dwie, ale pakują tonę smaku. Są są dostępne w prawie każdej książce, zwykle sprzedawane są już zmasakrowane na stare kawałki. Ci, którzy szukają całych, nietkniętych ryb, Whole Żywności.

Dlaczego jednych sprzedanych i odcinane? Może tak być, dlatego łatwiej je gotować, gdy są pocięte, lub może dlatego, że niektórzy ludzie wolą inaczej. W moim domu wolę mieszkania, podczas gdy mój mąż lubi bębny. Oznacza to, że nigdy nie walczymy o te same elementy – pewnie dlatego poślubiłem tego faceta!

Oto trzy części skrzydła mała:

Bębny z kurczaka

(Źródło zdjęć: Christine Gallary)

Drumettes

Zacznijmy od części skrzydłowych, która jest przymocowana do. Nazywa się do drumette, że ze względu na, że ​​ma postać większego kurzego podudzia. Na podstawie każdego strzaka i chrząstka.

Drumettes mają nieregularny kształt: jeden koniec jest zaokrąglony i mięsisty, a później zwęża się, gdy dociera do centrum walii. Mięso na bębnach, ale nadal jest technicznie ciemne, ma ścisłe działanie..

Skrzydła / mieszkania z telefonu

(Źródło zdjęć: Christine Gallary)

Skrzydełka / mieszkania

Środkowa część firmy nazywa się wingette lub flat. Lubię nazywać do sklepu, dlatego właśnie taki jest kształt. Te dwa przypadki, które prowadzą do kolejnego rzędu.

Końcówki skrzydełek drobiowych

(Źródło zdjęć: Christine Gallary)

Wskazówki

Ostatnie są wskazki – te maleńkie, spiczaste kawałki, w kształcie piórka na końcu. Są prawie całkowicie obojętne, kośćmi i chrząstkami, prawie bez mięsa, co najmniej ludzie uwielbiają gryząc końcówki skrzydełka z kiszki, dlatego uwielbiają jeść skórki. Skrzydełka z zaciśniętymi skrzydłami i dostawaniem do klientów.

Gotowanie skrzydełka z kurczaka

W odniesieniu do wszystkich części, które mają zostać włączone do ich części. Dlaczego dziesięć darmowy krok?

Całe skrzydła nie mają właśnie kształtu ani grubości i nie mają płasko na powierzchni. Zmniejszanie się, że każdy jest znacznie lepszy. Większa część powierzchni może być brązowa, a następnie odwrócić i poruszać się, właśnie w celu gotowania. Również do niektórych, że niektóre produkty mogą zawierać tylko niektóre produkty, które tak wybierzują!.

Skrzydełka z góry można ugotować w taki sposób, w jaki zwykle gotujesz: pieczone, smażone, grillowane, smażone lub nawet pieczone. Dzięki większemu udziałowi w skórze i postaciach także pyszny kurczak z rodziny i smaku.

Jeśli nie, to lubisz je w sosie lub glazurku, który robisz dla skrzydeł – dodadzą trochę przyjemnego aromatu.

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Przepisy dotyczące naśladowania mięsa

  • Jak zrobić Buffalo Chicken Wings w piecu
  • Przepis: Koreańskie ryby z zrębkami smażonego
  • Przepis: Messy Maroccan Chicken Wings
  • March Madness Recipe: Healthier Hot Wings