(Źródło zdjęcia: WunderKammerEditions)

Jedyną rzeczą lepszą niż kuchnia ze świeżo zaparzoną kawą jest kuchnia z sitodrukiem i bez względu na to, jakie masz preferencje zaparzenia, prawdopodobnie jest dla ciebie plakat.

Oto dziewięć kreatywnych odbitek, które rozjaśnią każdą kuchnię i przypomną każdemu, kto odwiedza Twoją ulubioną pić.

  1. Życie zaczyna się po kawie, 15.27 AUD od Latte Design: To może być motto wielu osób pijących kawę, a dzięki wyraźnemu kolorowi szarego w tym druku, Bialetti nigdy nie wyglądał lepiej.
  2. 38 sposobów na zrobienie idealnej kawy, 29 dolarów od Follygraph: Macchiato, americano, cafe cubant; jak śledzisz wszystkie te napoje kawowe? Z tym plakatem 38 różnych napojów kawowych oczywiście.
  3. Plakat Percolator kawy, 7 USD z wydania Wunder Kammer: Perkalatory nie są już popularną metodą parzenia, ale często można je zobaczyć w sklepach vintage, a nawet w kredensie w domu twojej babci. Oto rysunek patentowy z 1894 roku, aby powiesić na ścianie.
  4. Syfon plakat, 35 dolarów z Departamentu Brewologii: Kawa z syfonem to coś, co może wyglądać nieco onieśmielająco, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony. Ale nie obawiaj się, Departament Brewologii ma wspaniały wydruk, który wyjaśnia wszystko.
  5. Reprodukcje kawy, 33 USD z Shuffle Prints: klasyczny włoski moka zyskuje nowy wygląd w tym zestawie odbitek akwarelowych, zarówno stylowych, jak i prostych.
  1. 1944 Druk patentowy Chemex, 14,99 dolarów od CJEbyDesign: Dla miłośnika Chemex istnieją oryginalne odbitki patentowe Chemex z 1944 roku, które podkreślają naukowy charakter metody parzenia kawy.
  2. Rozlewaj wydruk na kawę, 15 USD z pola graficznego: zobowiązałeś się przelać? Następnie potrzebujesz tego plakatu “Poured to Perfection”.
  3. Aeropress Poster, 33 $ od Society6: na wypadek, gdybyś zapomniał, jak zrobić Aeropress, ten plakat z Aeropress poprowadzi cię.
  4. Push It Real Good, 15 USD od drukarni Tima Melideo: francuskie browary prasowe, gdy tylko kawa i woda usiadły i wydobyły się wystarczająco długo, wiesz co zrobić … wcisnąć to naprawdę dobrze.