(Image credit: Diana Yen)

Ze wszystkimi letnimi imprezami i potlukami na horyzoncie, moje powolne używanie kuchenki wkrótce zostanie wprowadzone na wyższy poziom. Oprócz regularnego miejsca w moim cotygodniowym plan posiłku, to jest moje zdanie na temat łączenia stron wielkoseryjnych przeznaczonych do dzielenia się.

Niezależnie od tego, czy jestem tym, który hostuje, czy mam zamiar zrobić potluck, używam go do tworzenia stron typu “make-and-take”, które można utrzymywać w cieple i podawać bezpośrednio z powolnej kuchenki. Oto siedem moich najlepszych ofert.

1. Slow Cooker Ratatouille

Kiedy przesuniemy się na lato, ta jedwabista mieszanka sezonowych warzyw to strona numer jeden, na którą będę się obracał dla wszystkich imprez i spotkań. Podawaj na ciepło i prosto z powolnej kuchenki, lub przygotuj z wyprzedzeniem i podawaj schłodzone.

(Image credit: Diana Yen)

2. Powolny garnek kukurydziany

Uwielbiam podawać ten pikantny, cuchnący pudding zamiast kukurydzy w miesiącach letnich. Kiedy świeża kukurydza jest w sezonie, używam tego; w przeciwnym razie zamrożenie działa równie dobrze.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

3. Jak zrobić pieczoną kukurydzę w wolnej kuchence

Bez względu na to, co danie główne danie główne, ciepły słodki kocioł gotowany w mleku i masło zawsze jest dobrym pomysłem.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

4. Jak zrobić Slow Caponata kuchenka

Caponata, słodko-kwaśny sycylijski bakłażan, jest często podawany jako dip z rundką bagietki, ale jest partnerem A + prawie wszystkiego, co wychodzi z grilla. Podawaj na ciepło lub w temperaturze pokojowej.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

5. Powolny dip szpinakowo-karczochowy

Ten klasyczny amator tłumu jest po prostu zbyt dobry, by można go było zarezerwować tylko na terenie przystawek. Podziel to jako dodatek i przygotuj się na bohatera imprezy.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

6. Jak zrobić Mac i ser w wolnej kuchence

Ten mac i ser mają podwójną powinność, zadowolą oba obozy miłośników mac i serów. Podawane od razu, efekt jest kremowy i możliwy do zagęszczenia (podobny do kuchennego maca i sera). Ale jeśli ustawisz powolną kuchenkę na ciepło, makaron wsiąknie w sos dla uzyskania konsystencji przypominającej pieczony makaron w stylu zapiekanki i ser.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

7. Jak zrobić chleb w wolnej kuchence

Czy jest lepsza okazja niż przyjęcie lub potluck, aby dodać świeżo upieczony chleb do stołu? I nie trzeba było nawet włączać piekarnika. Zdobyć!