(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Rozmawialiśmy o sposobach robienia zakupów w zamrażarce, wykopywaniu ostatnich worków mrożonej kukurydzy, szpinaku i innych smakołyków, które mogą pomóc w szybkim posiłku. W tym tygodniu porozmawiajmy o mrożonych truskawkach. Niemal zawsze mam ich w zamrażarce i uwielbiam używać ich w szybkich sosach i deserach. Oto kilka sposobów korzystania z nich; Bardzo chciałbym usłyszeć twoich faworytów.

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Oto pięć sposobów, w jakie mrożone truskawki mogą się przydać.

1. Wrzuć je do koktajli mlecznych lub koktajli mlecznych.

Jest to główny powód, dla którego wiele osób zatrzymuje zamrożone owoce w swoich zamrażarkach; jest bardzo przydatny do szybkiego porannego smoothies. Od czasu do czasu oddajemy głęboką miłość do naprawdę dobrego koktajlu truskawkowego.

  • Uzyskaj przepis: Jak zrobić zabójczy Strawberry Milkshake

2. Upiecz kostkę owocową.

Mrożone truskawki i inne owoce to wspaniały sposób na spróbowanie lata w środku zimy, szczególnie gdy są upieczone i bulgoczące w prostym szewc.

  • Uzyskaj przepis: Przepis: Łatwy, niezawodny szewc (dla każdego owocu)

Old-School Recipe: Zrób własne mleko truskawkowe!

(Źródło zdjęcia: Leela Cyd)

3. Przygotuj mleko truskawkowe.

Nie, mleko truskawkowe nie jest czymś, co wychodzi z pudełka; możesz sam zrobić to od podstaw! Uwielbiamy ten oldschoolowy, domowy przepis na smaczne mleko truskawkowe.

  • Uzyskaj przepis: Old-School Recipe: Zrób własne mleko truskawkowe!

4. Przygotuj sos na naleśniki lub lody.

Oto główny powód, dla którego trzymam truskawki: szybkie sosy.

Gotuję całe jagody z odrobiną soku z cytryny i łyżką cukru, aż będą miękkie i delikatne, a następnie podawać je na naleśnikach. Aby uzyskać bardziej wyszukany deser, możesz zmiksować jagody, aż uzyskasz gładkość w blenderze i odcedzić nasiona. Mżawka nad panną cotta, lodami lub jakimkolwiek deserem, który wymaga działania truskawek.

5. Używaj ich w drobiazgu.

Oto jeszcze jeden zabawny i łatwy przepis na deser: rozpakuj resztki ciasta w szklanki i warstwę z rozmrożonymi truskawkami i bitą śmietaną. Tak łatwo!

  • Uzyskaj przepis: Wyczyść-zamrażarki Truskawkowe drobiazgi

I nawet nie wspomniałem o upieczeniu ich, czy zrobieniu jogurtów truskawkowych.

Jak używać mrożonych truskawek lub innych mrożonych owoców?