Zdarza się, że pojawiłeś się na rynku rolników na fioletową lub zieloną kalarepkę i zastanawiałeś się, co to za dziwactwo w tej dziwnej postaci! Cóż, jest fantastycznie wszechstronne warzywo o smaku i kształcie czasu kapustą a pędami brokułów.

Szukamamy, że nadszedł czas, by kalarepa zaostrzyła się i za spełniając jeden z poniższych parametrów…

(Źródło zdjęć: Christine Gallary)

Jak przygotowujesz kalarepę?

O ile cebulki są takie, co je widzialne, sprzedajesz, nie, że je pod uwagę, jeśli widzisz, nie zawsze są świeże i gotowe do spożycia, jeśli są świeże i delikatne lub smażone lub gotowane na parze jak musztarda.

Kohlrabi potrzebuje trochę prep, ale zawsze powinieneś odkleić najtwardszą zewnętrzną sprawność za pomocą obieraczki do warzyw.

Dowiedz się, jak radzić sobie z kalarepą: Jak wyciąć kalarepa

(Źródło zdjęć: Christine Gallary)

Jak należyem jeść kalarepa?

Kalarepa występuje w wielu indyjskich potrawach, więc naturalnie dobrze pasuje do połączenia indyjnionego. Szczerze mówiąc, czujemy, że łagodny smak kalarep gubi się w wypadku zmieszania ze względu na wysoką jakość warzywami lub przyprawą,

1. Cieszył się surowym.

Kiedy surowe, kalarepa jest lekko chrupiąca i lekko pikantna, jak rzodkiewka zmieszana z rzepą. Można wrzucić je do sałatki, zrobić z oliwek lub posypać solą morską.

Otrzymaj przepis: Kohlrabi Slaw

2. Przemywa się do zupy.

Podczas gdy będziesz mogła zrobić to, co chcesz przejrzeć, to możesz to zrobić. Kalarepa może być również dodana do przepisów na śmietanie z ziemniaków, krem ​​z brokułów, aśmy śmietanę z zupą grzybową!

Otrzymaj przepis: Kremowa kalarepa i zupa ziemniaczana z cząbrem zimowym z winnicy Purple Rain

3. Wykonane w cieście.

Aby świetny sposób, aby zachęcić dzieci do zjedzenia kalarepy! Rozdrobnij i wymieszaj z jajkiem i kilkoma łyżkami mąki lub bułką tartą. Rozgrzej olej lub płasko na płaskiej patelni, opuść je i kopiej i lekko spłaszcz z tyłu łopatki. Włącz po kilka minutach i opłataj, kiedy obie strony są chrupiące.

Otrzymaj przepis: Kalarepa z marchewki z sosem z awokado dla kilku kucharzy

4. Pieczony.

Skontaktuj się z nami w piekarniku, karmelizuje się zewnętrznie strona kalarepy, a smak osładza i smakuje. Lubimy go rzucać wraz z innymi pieczonymi warzywami jak bakłażanem i ziemniakami na oboju danie.

Otrzymaj przepis: Pieczone Kalarepy i Butternut Squash od Gourmet

5. Na parze.

Jest to rodzaj oszustwa, ponieważ kalarepy można używać dosłownie byle co po parze. Rzucamy gotowaną kalarepę na frittaty, frytki i dania z makaronu. Lubimy też go przecierać trochę cieczy i upuście. Dokumentująco na stronach na napychanie parzonej kalarepy na empanadę i calzone!

Otrzymaj przepis: Mashed Kalafior i Kalarepa z The Lemon Bowl

Twoja kolej! Jakie są twoje ulubione przepisy na kalarepy??