Chociaż patelnie na muffinki są zwykle używane do ich imienników, istnieje wiele innych produktów śniadaniowych, które można również ubić migiem i ugotować w jednym. Małe, wcześniej przygotowane śniadania są świetne do robienia zakupów i jedzenia przez cały tydzień. Oto kilka nowych sposobów użycia tej starej patelni.

1. Pancake Batter: Wystarczy go wlać tak, jakbyś upiec ciasto i piec w temperaturze 350 ° F. Czujesz się rozbrykany? Dodaj do mieszanki kawałki kiełbasy lub szynki, aby uzyskać trochę białka. Będą na torcie, które dzieci mogą zjeść w samochodzie. Syrop Sansa oczywiście.

2. Ham & Eggs: Umieść kawałek mięsa z obiadu wewnątrz kubka i włóż jajko do środka. Jeśli chcesz najpierw wymieszać jajka ze szpinakiem lub warzywami, na przykład pokrojoną w kostkę papryką, musisz przyrządzić. Piec, aż jajko się ustawi!

3. Francuskie tosty: Pokrój chleb w kostkę i pogłęb na tradycyjną francuską tostowaną mieszankę jajeczną. Włóż do wysmarowanych puszek muffinów, aby uzyskać wrażenie małpiego chleba.

4. Hashbrowns: Jak chrupiąca powierzchowność z fast foodów? Spróbuj zapakować pokrojone w plastry ziemniaki (kupowane w sklepie lub ręcznie) do natłuszczonej foremki. Piec do złotego koloru, a następnie podgrzewać każdego dnia, aby uzyskać smaczną przekąskę, która nie pochodzi z frytownicy!

5. Kruche owoce świeże: Jasne, technicznie to ciasto na śniadanie, ale świeże owoce z odrobiną mąki owsianej, brązowego cukru i masła nigdy nikogo nie skrzywdziły, prawda? Piec w foliowych podkładkach, a później możesz zamrozić je na deser.

Co lubisz upiec w kubeczkach na muffinki? Podziel się pomysłami na śniadanie z wyprzedzeniem poniżej!

Związane z: Jak upiec jajka w Cocotte

(Zdjęcie: Flickr member chocolate monster mel, licencjonowany do użytku przez Creative Commons)