Przepisowe kanapki na śniadanie są cudownym porannym cudem – darem, który ciągle daje. Magią tych kanapek jest gotowanie w dużych seriach. Dzięki planowaniu i przygotowaniom z wyprzedzeniem nagradzają cię gorącym, satysfakcjonującym śniadaniem przez wiele dni.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

Powiedz “Tak” dla spreadów

Zasadnicze składniki, takie jak przyprawy i pasty do smarowania, mają moc zwiększania smaku kanapek śniadaniowych w wielkim stylu. Przesunięcie musztardy Dijon to końcowy akcent, który sprawia, że ​​quesadillas z szynką, jajkiem i serem śpiewa, podczas gdy angielski muffin pokryty solonym masłem z jednej strony i pesto z drugiej jest po prostu tym, co sprawia, że ​​kanapka z jajkiem z białymi jajkami jest satysfakcjonująca..

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

Wyobraź sobie tradycyjną kanapkę śniadaniową

Zrób krok poza standardową formułę kanapkową. Jeśli chleb jest koniecznością w twojej książce, zatrzymaj go, ale zamień strategię. Zamiast układania składników między dwoma kromkami, idź na łódkę śniadaniową – egiptowy krem, kiełbasę i serową wypiekaną w mini bagietkę. Lub pomiń razem chleb i zroluj swoje składniki w ziemniaki, chorizo ​​i kiepskie burrito z jajkiem.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

Spójrz poza jajka

Często zwracamy się do jaj jako domyślnych dla kanapek, które rozpoczynają nasz dzień, ale nie są one jedynymi składnikami, które mogą dostarczyć ci białkową kanapkę śniadaniową. Zamiast tego używaj ciecierzycy (mieszanki w całości i puree, aby uzyskać najlepszą teksturę) na bazie swojej kanapki. Zmieszany z pachnącymi przyprawami i świeżymi warzywami, a następnie zapakowany w pita, jest to rodzaj kanapki śniadaniowej, w której będziesz dobrze jadł i karmił swoją rodzinę.

5 przepisów na kanapki na śniadanie


Freeze-Ahead Burritos na śniadanie z chorizo ​​i serem
Spełnianie czwórki jaj, sera, mięsa i węglowodanów, które gwarantują dobry poranek …

Taco Bell Crunch Wrap, teraz szybkie i eleganckie śniadanie
Obracając rollowy tort na delikatną tortillę, to jest twoje klasyczne śniadanie z szynką, jajkiem i serem …

Kanapka z białą kanapką z jajkiem Jesteśmy naprawdę podekscytowani
Nie tylko pokochasz wyciąganie tej wypiekanej kanapki z zamrażarki w dni powszednie w dni powszednie, ale …

Wegańska kanapka śniadaniowa, którą możesz przechowywać w zamrażarce
Na wegańską kanapkę śniadaniową, która zapewni ci energię przez cały ranek, spójrz na tę kieszonkową pita …

Śniadanie chlebówki (jak chleb miski, ale lepsze
To nie jest kanapka śniadaniowa dla twoich mamy, jaj i serów.