(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

Podczas gdy ja z pewnością lubię kawałek ciasta z kawałkiem ciasta lub ciastko, jestem naprawdę w tym dla śmietanki. Ten gruby, słodki szron zapewnia najsłodsze wykończenie tych deserów. Istnieje kilka różnych stylów buttercream, ale bez względu na to, który z nich stworzysz, unikaj tych błędów.

1. Zaczynając od zimnego masła.

Nie tylko zimne, twarde masło jest o wiele trudniejsze w obróbce, ale może również być powodem, dla którego twój krem ​​nie zbiera się razem – bez względu na to, jak długo się mieszasz. Zimne składniki mogą również zostawić maślankę o zsiadłej lub grubej konsystencji.

Postępuj zgodnie z tą wskazówką: Zawsze zaczynaj od składników o temperaturze pokojowej – szczególnie jeśli chodzi o masło. Wyjmij go z lodówki na 30 do 60 minut, zanim zaczniesz doprowadzać go do temperatury pokojowej. Masło powinno być plastyczne bez topienia się lub tłustości.

2. Używanie zamiennika masła.

Jak sama nazwa wskazuje, masło ma być głównym składnikiem tego słodkiego lukier. To właśnie nadaje buttercreamowi jego strukturę, dzięki czemu można go łatwo ułożyć lub rozsmarować na torcie. Jeśli wybierzesz substytut, np. Margaryna lub tłuszcz, zmieni to smak, wrażenia w ustach i strukturę kremu.

Postępuj zgodnie z tą wskazówką: Ponieważ masło składa się z dużej porcji masła (jedna trzecia do połowy to masło!), Skleić przy użyciu dobrej jakości, niesolonego masła. Użyj marki, która dobrze ci smakuje, a nawet lepiej, jeśli ma wysoki procent tłuszczu i niską zawartość wody.

3. Używanie niewłaściwego rodzaju cukru do pracy.

Jeśli chodzi o robienie buttercream, nie cały cukier jest równy. Zamień granulowany cukier pudrowy, wykonując klasyczny amerykański krem, a znajdziesz super lukrowany szron. Z drugiej strony, próba użycia cukru w ​​proszku do gotowanego lub europejskiego stylu buttercream nie przyniesie rezultatu, na który masz nadzieję..

Postępuj zgodnie z tą wskazówką: Zanim zaczniesz, zdecyduj, który styl najlepiej pasuje do twojego deseru. Robiąc śmietankę w stylu amerykańskim, trzymaj sproszkowany cukier; łatwo rozpuszcza się w maśle, powodując oszronienie o gładkiej konsystencji. Kiedy robimy cukier w europejskim stylu, cukier najpierw gotuje się w syropie, więc cukier puder jest najlepszym wyborem, aby wykonać pracę.

Więcej: Dzień Szkoleniowy 7: Buttercream

4. Dodawanie zbyt dużej ilości płynu.

Buttercream potrzebuje odrobiny płynu, aby go rozluźnić – odrobinę mleka, smakowego ekstraktu, jak wanilia, a nawet odrobiny alkoholu – ale kiedy masz za dużo płynów, możesz skończyć z kremem, który jest zbyt cienki i chrupiący pracować z.

Postępuj zgodnie z tą wskazówką: Kiedy konsystencja śmietanki ma się dobrze, można ją łatwo rozłożyć na ciasto i wyprasować w dekoracje, które utrzymają swój kształt. Powoli powolne dodawanie płynów. Zacznij od małej ilości i dodaj więcej łyżki na raz, jeśli to konieczne. O wiele łatwiej jest dodać więcej płynu, niż jest to potrzebne, aby naprawić super cienki krem.

5. Rezygnacja z złamanego buttercream.

Chociaż może się to zdarzyć z prawie każdym rodzajem buttercreamu, jest to najczęściej spotykane z buttercreams bezowe. Jeśli śmietanka pęknie, zaufaj mi – będziesz to wiedział. Tłuszcz i ciecz nie emulgują, a ty masz mieszankę, która wygląda jak grudkowaty twarożek z dużą ilością dodatkowego płynu. Mogło się to zdarzyć z powodu różnicy temperatur pomiędzy składnikami, a może z niezupełnego gotowania cukru. Tak czy inaczej, nie jest to powód do rzucania twojego maślaka.

Postępuj zgodnie z tą wskazówką: Pomimo tego, jak zły może wyglądać krem, nie poddawaj się tak szybko – czas może okazać się najprostszym rozwiązaniem. Kontynuuj mieszanie buttercream przez kilka minut i prawdopodobnie sam wróci do siebie.

Przepisy Buttercream

  • Jak zrobić podstawowe lukier Buttercream
  • Klasyczne lukrowanie Buttercream
  • Podstawowe gotowane lukrowanie Buttercream
  • Jak zrobić jedwabisty francuski krem