(Image credit: The Design Den Homes Inc)

Słyszałem o tym, że zamrażarki są otwarte, a zawartość się rozmraża. Przyjaciele stracili setki dolarów artykułów spożywczych, kiedy im się to przydarzyło. Przypadkowe rozmrożenie było jednym z naszych rozważań, kiedy kupiliśmy naszą zamrażarkę skrzyniową. Teoretycznie drzwi / pokrywy nie mogą zostać otwarte przez przypadek, zmniejszając w ten sposób ryzyko przypadkowego odwilży.

Jednak dopiero gdy moc nie dotarła do mojej zamrażarki, zdałem sobie sprawę, jak bardzo podatna na uszkodzenia jest zamrażarka i jej utrata..

Pomysł zatracenia całego czasu, pieniędzy i żywności jest co najmniej trzeźwy.

Co więc robisz, aby zapobiec przypadkowemu rozmrożeniu??

Większość osób, z którymi rozmawiałem doświadczyło utraty zamrażarki, ponieważ drzwi nie zamknęły się prawidłowo. To jest często obwiniane przez dzieci, ale nie jestem pewien, czy tak jest zawsze. Tak czy inaczej, są rzeczy, które możesz zrobić, aby zabezpieczyć zawartość swojej zamrażarki.

1. Użyj klucza.

Większość zamrażarek wyposażona jest w zamek i klucz. Użyj tego. Jeśli zamykasz swoje głębokie zamrożenie za każdym razem, gdy je zamkniesz, będziesz wiedział, że zamknął się i odpowiednio zaplombował. Będziesz także utrudniać niedozwolonym małym dzieciom szukanie popsicles.

2. Sprawdź krzywkę drzwi zamrażarki.

Mój mąż jest bardzo przydatny przy użyciu narzędzi i maszyn. Przez lata robił dla naszych drzwi lodówki i zamrażarki wszystkie rodzaje konserwacji i zaoszczędził sporo pieniędzy. Częścią lodówki, która została wymieniona więcej niż raz, jest kamera drzwiowa, która sprawia, że ​​drzwi chcą się zamknąć.

Jeśli kamera drzwiowa zużyje się na drzwi lodówki lub zamrażarki, pozostanie ona uchylona lub podejmie dodatkowy wysiłek, aby ją zamknąć. Kilka dolców i trochę smaru na kolanach zapewnią, że drzwi zostaną właściwie zamknięte, gdy o to poprosisz. Po prostu nie otworzysz się, gdy myślisz, że go zamknąłeś.

3. Uzyskaj alarm zamrażarki.

Zamknięte drzwi nie mogą zbytnio wpłynąć na moc lub awarię urządzenia. Twoja zamrażarka może umrzeć tylko dlatego.

Jeśli masz alarm z zamrażarką, dostaniesz ostrzeżenie, że w zamrażarce robi się zbyt gorąco. Nasz jest prostym czujnikiem z głośnym, brzęczącym dźwiękiem, ale nowsze alarmy będą informowały o temperaturze, a także o dźwięku, gdy wszystko się nagrzewa. Będziesz mieć czas, aby rozwiązać problem, zanim stracisz zamrożone zasoby.

Kiedy używamy naszych zamrażarek do ich maksymalnego potencjału, wkładamy w nie dużo zapasów, dosłownie iw przenośni. Przypadkowa odwilża może zniszczyć twój budżet – i twój spokój ducha. Warto chronić swoją inwestycję.