(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Prawie nigdy nie znajdziesz naszych kuchni bez liści lub dwóch czarnych fasoli w spiżarni. Ten uniwersalny zbiór może być na stanie wiele sposobów. Od zup i chilich po enchiladę i sałatki, możliwości są pozornie nieskończone. Wybraliśmy 20 książek z serii na temat nowego tytułu.

1. Salsa kukurydziana z czarnej fasoli

W noce, w jakie nie masz ochoty gotować, wrzuć tę obfitą salsę do miękkiej tortilli, na szczycie z greckim jogurtem i guac i zjesz kolację.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

2. Łatwe Pieczone Warzywne Enchilady

Te rozświetlone powierzchnie są właśnie tymi własnymi. Są wypełnione czarną fasolą i pieczonymi warzywami i zwieńczone kremowym sosem jogurtowo-limonkowym.

(Image credit: Lauren Volo)

3. 10-minutowe tacos z czarnej fasoli

Kolacja w 10 minut brzmi jak to, co możemy dostać za dużo w tygodniu. Te polegają na puszkach i kilku zakupionych w przyprawach, które szybko się łączą.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

4. Kubańska zupa z czarnej fasoli

Aby ta zupa była właściwa, należy wysilać się przez długi czas. Poszlachetnie, tak naprawdę, do sprawia, że ​​lepszy weekendowy przepis. Szef, nie skąpić na ocet – to daje zupę, że trochę żadnej kopa.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

5. Pieczony squash, kukurydza i enchiladę z czarnej fasoli

Zacznij od początku przyciąganiu i wybierania przy zabiegu do stołu. Pozostać w sklepie sos enchiladowy, por. Nie tylko chcesz zrobić.

(Image credit: Lauren Volo)

6. Załadowane Nachos z czarnej fasoli

Kilka puszek czarnej fasoli dodaje się do tej blachy pełnej pełnych smaku, lepkich nachosów. Zdobądź wszystko dzięki kilku lalkom z greckiego jogurtu i możesz się dobrze czuć z jedzeniem frytek na kolację.

(Źródło zdjęcia: Michaela Cisney)

7. Schłodzona czarna fasola, feta i sałatka z ogórków

Jest jedną z tych sałatek, która w rzeczywistości staje się lepsza, gdy więcej czasu spędza w lodówce, aby opatrunek mógł działać magicznie. Zalecamy zrobić ważną porcję w weekend i jestem szczęśliwa.

(Źródło zdjęcia: Nick Evans)

8. Chrupiące tacos z czarnej fasoli

Te smażone tacos są robione z miękkich tortilli i są gdzieś pomiędzy taco a quesadillą. Możesz wypełnić je cokolwiek chcesz; są świetnym rozwiązaniem na wykorzystanie niewielkiej ilości resztek.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

9. Spicy Salmon Black Bean Salad

Łosos wędzony na gorąco do słony, mięsisty odpowiednik ziemistej czarnej fasoli. Jest to sałatka, można zrzucić w ciągu kilku minut i jest równie satysfakcjonująca jak na obiad, jak i na obiad.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

10. Slow Enchiladas Black Bean Black Bean

Wolne enchilady kuchenne są nieco magiczne. Nie mogą być najładniejszym posiłkiem, ale są jednymi z najsmaczniejszych. Dodatek ten oznacza, że ​​można je łatwo usunąć.

(Źródło zdjęcia: Kimberley Hasselbrink)

11. Burgery z czarnej fasoli z ketchupem chipotowym

Tym, co naprawdę sprawia, że ​​te hamburgery są wyjątkowe, jest ketchupem, który jest słodko-dymny i niebezpiecznie uzależniający..

(Źródło zdjęcia: Emily Han)

12. Talerz Kale i Black Bean z Chimichurri

Nie, chimichurri nie był pierwotnie przeznaczony na wegańskie tacos, ale czosnkowy sos przeznaczenie nowego wymiaru tym smacznym tacos. Należy duże kawałki awokado i smażonego kapusty też nie bolą.

(Źródło zdjęcia: Kimberley Hasselbrink)

13. Pieczona fasolka szparagowa i burritos z awokado

Gdzieś między burrito a enchiladą zajmuje się te awokado i czarne fasolki. Można bawić się dodatkowymi nadzieniami, wiele jak smażone papryki lub warzywa; Postępować, że sprawdzamy smak nadzienia, się przyprawy Ci przypadli do gustu.

(Źródło zdjęcia: Joanna Miller)

14. Wegetariańska czarna fasola Espresso Chili

Może być trudny do odegrania, ale nie można go kupić. Nik do kawy espresso do drzazgi.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

15. Południowo-zachodnia pizza z czarną fasolą i kukurydzą

To z naszych ulubionych nieoczekiwanych receptur czarnej fasoli jest ta południowo-zachodnia pizza. Zamiast tradycyjnego czerwonego sosu jest zacieru z czarnej fasoli. Całą pizzę oblewa się z kukurydzy, papryką i zdrową śmietaną z awokado.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

16. Smoky Sweet Potato & Black Bean Casserole

Wędzona papryka, pokrój w ogień pomidory w połączeniu z mozzarellą łączą mięśnie, aby stworzyć pyszną zapiekankę, która ma poważną głębię smaku.

(Źródło zdjęcia: Chungah Rhee)

17. Arkusz Pan Sweet Potato & Black Bean Hash

Dziesięć rzeczy jest idealne do weekendowego brunchu. Wszystko na jednym arkuszu, co oznacza, że ​​możesz spędzać czas na piciu mimów z gośćmi, zamiast na dole.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

18. Slow Cooker Black Bean Chili

Niesłyszona moc kakao nad głęboki, bogaty smaku temu bezmięsnemu chili. Pozwolenie mu gotować się, gdy jesteś w pracy, a otrzymasz nagrodzony pocieszającym posiłkiem, gdy tylko przejdę przez drzwi.

(Źródło zdjęcia: Guy Ambrosino)

19. Czarna fasola i babki śniadaniowe

Zrób dużą porcję czarnych fasolek w stylu kubańskim z wyprzedzeniem, a gdy nadejdzie poranek, wystarczy usmażyć babkę i ścigi się podgrzewania.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

20. Śniadanie Burrito Jajeczna zapiekanka

Ta super-prosta zapiekanka łączy wszystko, co się stało ze słuchawkami – od jajek, przez ziemniaki, fasolę i ser – i wypieka je w kompletny tłum. Tortille są opcjonalne, ale mocno zalecane.