(Źródło zdjęcia: Megan Gordon)

Boże Narodzenie to wyjątkowy dzień i zasługuje na specjalne śniadanie. Niezależnie od tego, czy jest to tylko część z was, czy też jesteś gospodarzem tłumu, należy zorganizować uroczystość śniadaniową. Zazwyczaj utrzymuję rzeczy proste, ale świąteczne z muffinami lub bułeczkami i obfitym zapiekanym jajkiem.

Jeśli nie masz jeszcze zaplanowanego menu, nie przejmuj się – mamy Cię przykrytego! Oto 20 przepisów na poranki świąteczne, od zrolowanych bułeczek cynamonowych do pikantnych potraw z jajek po słodką, śniadaniową wersję puddingu z jajecznicy.

(Image credit: Lauren Volo)

Jeśli masz ochotę na gotowanie świątecznego śniadania w tym roku, masz dwie możliwości, jak spędzić poranek: możesz przytulić się w kuchni z najbliższymi i najmilszymi jak jaja, naleśniki i ostry bekon. Zwykle jest to moje podejście; Uwielbiam spędzać poranek w piżamie i kapciach, robiąc śniadanie z moją rodziną.

Możesz również zaplanować menu z potrawami, które można przygotować z wyprzedzeniem, np. Muffiny, pieczywo, quiche i zapiekanki z jaj. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli prowadzisz gości lub planujesz intensywny dzień.

Jakie jest twoje ulubione śniadanie, które budzi się w świąteczny poranek?

Babeczki i wypieki

Jajka na śniadanie

Śniadanie Sweeter