(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Wtorki z naciskiem na działanie, kiedy w grę wchodzą tacos. Kolacja jest zawsze mniejsza, gdy wiesz, że coś na coś, na co nawet cała ekipa. Poza samym daniem z podpisu, fajnie jest mieć drugie lub drugie danie, aby dopełnić posiłku. Wybraliśmy kilka naszych ulubionych slaw, sałatek i potraw z ryżu, które pasują do wszystkich tacos (i margaritas).

1. Gorąca zapiekanka z kukurydzy

Ta tandetna zapiekanka może nie odgrywać danego danie jak i dip, w doskonałym od nastroju. Jeśli wybierzesz tę drugą, już się przygotujesz, że masz pod ręką wiele chipsów tortilla.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

2. Easy Taco Slaw

Ta chrupiąca papka odłączy się od solennej kapusty i pozostawienia go na 15 minutach w durszlaku, a wyrzuca z pozostałością składników.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman | Kitchn)

3. Frijoles de la Olla

Po partnerstwie z tą powoką kuchenną z taco noc, wykorzystaj resztki w porze obiadowej miski, sałatki i okłady.

(Źródło zdjęcia: Melissa Ryan)

4. Cilantro-Jalapeño Jicama Slaw

Chrupiąca i soczysta jicama to oprawa odświeżającego chrupania do tego wyjątkowego slaw. Może ilość wydawać się może dużo wydawać, zapewnia do najlepszego smaku. (Można użyć zezkrobać nasion papryki, jeśli wolisz bardziej łagodny dodatek).

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

5. Tri-Colour Slaw z Lime Dressing

Ta klasyczna papryka jest fleckowana z dwóch kawałków kapusty i głównych rozdrobnionych marchwi, które nadają słodkości i dodanej kolorów.

(Źródło zdjęcia: Kelli Foster)

6. Swiss Chard Slaw z kremowym dressingiem z awokado

Podczas gdy szwajcarski chard jest zwykle ugotowany, tutaj jest surowy, co skutkuje ci w pokoju, który nie jest zwiędnie, tak możesz go spożyć w poniedziałkową noc na twój Taco wtorek.

(Źródło zdjęcia: Sara Kate Gillingham)

7. Sałatka z salsy pomidorowej

Ostrosłupa – soczyste pomidory, ostrą czerwoną cebulę, pikantne jalapeño i świeżą kolendrę – i łączy je odświeżającą przystawkę dla Twoich tacos.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

8. Sałatka z ananasa z ogórkiem

Ten zabawny akcent na klasyczną sałatę z ogórków rzuca się w parze z kawałkami słodkiego ananasa, kolendry i pikantnego sosu chili-limonkowego.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

9. Kapusta pekińska i Jalapeño Slaw

Dzięki chrupiącej konsystencji marchewki i czerwonej kapusty oraz odważnego smaku octu, musztardy Dijon i jalapeño danie się wygrywa z jednym kęsem. Ja też jestem zebrać się w ostatniej chwili.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

10. Esquites (meksykańska sałatka kukurydziana)

Ta klasyczna meksykańska sałatka kukurydziana – usmażona pokruszonym serem cotija, mielonym jalapeño i duża fundacja soku z limonki – do takiej, która z stałym będzie regularnie pojawiać się w Taco we wtorek.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

11. Meksykański ryż kalafiorowy w stylu restauracji

Taśma dla warzyw alternatywa dla tradycyjnego meksykańskiego ryżu jest podgrzana, podgrzać, podgrzać, podgrzać i pokrojoną w kostkę papryczką serrano, nutą pomidorów słodkości, a następnie zrównoważoną wyciskaniem pikantnego soku z limonki.

(Źródło zdjęcia: Nealey Dozier)

12. Ryż meksykański w stylu restauracji

Jeżeli jesteś fanem ryżu serwowanego w Meksykańskich systemach, należy podać ten przepis. Ryż gotuje się w sosie pomidorowym i bulionie z kurczaka, aby zapewnić dziecku aromatyczne.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

13. Tandetny ryż Tex-Mex

Kluczem do tego ekstra-aromatycznego ryżu jest tylko zatrzymanie rozdrobnionego sera cheddar, ale także jego karmelizacja, tak aby stała się dużą ilością dymu,.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

14. Jak zrobić Elote (Mexican Street Corn)

Teraz, kiedy słodka na kolbie jest z powrotem w sezonie, Taco we wtorek na mały czas, aby nadać mu kremowy upiększenie, na które zasługuje.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

15. Sałatka Quinoa Tex-Mex

Ta obfita, wielkogabarytowa sałatka nie tylko uzupełni kolację, ale może być również przygotowana z wyprzedzeniem – a resztki zrobię wspaniały obiad!