(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

Zjedzę awokado o każdej porze dnia, ale na śniadanie wydaje się dla osób satysfakcjonujących. Dziesięć kremowy zielony jest gotowy do użycia, aby uzyskać pożądany efekt. Od smoothies do toastów po miseczki śniadaniowe – 15 smacznych i prostych przepisami na śniadanie z awokado.

1. Zapiekanka Huevos Rancheros

Ta popularna meksykańska potrawa śniadaniowa nie mogła być łatwiejsza w wykonaniu zapiekanki. Łączy się w 30 minut i łatwo karmi się tłum.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman | Kitchn)

2. Łatwy koktajl bananowy Kiwi

Może to tropikalny dzieci. Awokado dodaje nowych ilości tłuszczu, aby umożliwić sobie pełnię lunchu.

(Image credit: Lauren Volo)

3. Tosty z awokado Caprese

Połącz soczystą sałatkę z klasycznym tostem z awokado, otrzymasz śniadanie, które możesz pokusić o opinie o zjedzeniu obiadu.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

4. Tosty z awokado z miodowo-jogurtowego

Oto, jak podarować tostowi z awokado słodką różnorodność, a także więcej niż zastrzyk białka z greckiego jogurtu.

(Źródło zdjęcia: Laura Wright)

5. Kokosowy koktajl z awokado

Tylko powiedz tak dodawać awokado do koktajlli – uruchomienie od tego numeru czekoladady. Pozostawia DLL w wersji bujnej, domyślnej kremowej, dodany folia.

(Źródło zdjęcia: Michelle Peters-Jones)

6. Kremowe awokado Lassi

Napój inspirowany stylem indyjskim jest gęsty, kremowy i stawia na czele. Przepis wymag cukru, ale możesz zamienić go na miód lub syrop z agawy.

(Image credit: Anjali Prasertong)

7. Pizza z awokado i jajkiem

Kiedy używam świeżego ciasta do pizzy, jak to trzeba przepisać, zawsze gotuję się z wyprzedzeniem, aby uzyskać skok na śniadanie. Naan, flatbreads i pita są świetnym substytutem, które chcą mieć szybki i wygodne rozwiązanie.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

8. Sałatka śniadaniowa

Wraz z kilkoma plastrami chrupiącego i smażonego jajka, avocado dodać dawkę tłuszczu, aby mogła być na bieżąco dnia. Jeśli nie możesz wziąć w swoje ręce, nie możesz się pozbyć.

(Image credit: Lauren Volo)

9. Sałatka z jajek i awokado na grzance

Jaja na twardo to moje zwykłe tosty z awokado, ale kilka słów tak się zmienia, że ​​ta wersja wydaje się świeża i bardziej interesująca. Przepisszyć świeżej bazylii, która jest zawsze pierwsza przeczytana, chociaż wszystko gotowe.

(Źródło zdjęcia: Maria Siriano)

10. Wegetariańskie placki z awokado z nerkowcem Hollandaise

Poranny porownanie na czas ze wszystkim, ale jeden kęs i cały praca jest ten warta. Smażone placki smakują jak smażone guacamole, dzięki kolendrze i limonce, podczas gdy jarmuż i komosa ryżowa.

(Źródło zdjęcia: Megan Gordon)

11. Miska śniadaniowa z południowo-zachodniej Quinoi

Przyjdź w środę, ciesz się, że dodałeś tę miskę do rutynowych przygotowań do posiłków. Prawie wszystko można przygotować z wyprzedzeniem, więc wszystko, co pozostało do zrobienia przed kopaniem, do doładowania miski dodatkowym awokado.

(Image credit: Apartment Therapy)

12. Surowy mus z wapna awokado

Połączenie soku z limonki i skórki, nektaru z agawy i odrobiny wanilii w pełni obcięte w słodko-pikantną, bujną tostową polewę.

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

13. Bean Chilaquiles z Avocado i Queso Fresco

Chilaquiles to świetny sposób na pozbycie się składników z pikantnej lodówki, pokruszony bekon lub pieczone marchew, jeśli je masz.

(Źródło zdjęcia: Jerry James Stone)

14. Wegetariańskie śniadanie Posole

Przygotuj tę pyszną zupę śniadaniową, gdy masz trochę czasu w ciągu weekendu i możesz złożyć z posiłkami w dniach powszednie.

(Image credit: Lauren Volo)

15. Najlepszy czekoladowy pudding z awokado

Okay, więc do jest technicznie deser, ale żyjesz tylko raz, więc idź do niego.