Jeśli chodzi o podjadanie, twoim pierwszym przystankiem jest prawdopodobnie spiżarnia, a może lodówka, jeśli szukasz czegoś świeżego. Jednym z miejsc, które możesz pominąć, jest zamrażarka i nadszedł czas, aby to zmienić. Kiedy jest zaopatrzony w te 10 łatwych przedmiotów, twój zamrażalnik jest celem podróży do awaryjnego podjadania.

10 rzeczy do zatrzymania w zamrażarce na przekąski awaryjne

1. Edamame

Frozen edamame to supergwiazda z przekąską ubitą w białko. Równie satysfakcjonujące jest to, czy lubisz to sam, czy ubierasz go w kilka dodatkowych smaków.

Zainspirować się: 5 aromatycznych sposobów na przekąskę na Edamame

2. Quiche Bites

Kiedy wieszak jest poważny, jest to rodzaj pobudzenia białek, które uwielbiam mieć w pobliżu. Te trzy gryzowe kubki z jajkiem i warzywami są lekkie, całkowicie satysfakcjonujące i utrzymują się naprawdę dobrze w zamrażarce przez kilka miesięcy. Możesz zachować serwetki koktajlowe na imprezę – papierowy ręcznik dobrze sobie poradzi podczas samodzielnego podjadania.

Uzyskaj przepis: Mini-quiches bez skorupek

3. Ice Pops

To jedna odświeżająca przekąska, która zawsze warto mieć pod ręką – szczególnie w upalne letnie dni, kiedy mogą być deserami lub śniadanie.

Ice Pop Przepisy do wypróbowania

  • Popsicles śniadanie jogurt
  • 3-składnikowe masło orzechowe i popsicles bananowe

4. Ugryzienia energii i bary

Następnym razem, gdy zrobisz porcję batonów energetycznych lub ugryzień, trzymaj połowę na teraz i przechowuj drugą połowę w zamrażarce na te czasy, kiedy potrzebujesz przekąski. W przypadku przechowywania w szczelnym pojemniku, te słodkie przekąski mogą trwać do trzech miesięcy. Daj im trochę czasu na rozmrożenie (lub możesz włożyć je do kuchenki mikrofalowej, aby uzyskać ekstra lepki).

Uzyskaj przepis: Jak zrobić 3-składnikowe batony energetyczne w domu

5. Pliki cookie

Pozwól, aby kolejna porcja domowych ciasteczek stała się słodką niespodzianką, którą dajesz. Po całkowitym schłodzeniu wrzuć trochę do szczelnej torby i wyślij je bezpośrednio do zamrażarki. Będziesz wyjątkowo szczęśliwy, gdy je zepsujesz.

Uzyskaj przepis: Jak zrobić miękkie i żucia owsiane ciasteczka

6. Mrożone koktajle

Jeśli jest coś, co uwielbiam bardziej niż smoothie owocowe, jest to koktajl, który już został zrobiony i czeka na mnie w zamrażarce. Zamrozić gotowy napój w kostce lodu, puszce na muffinki lub plastikowej torbie z możliwością wielokrotnego zamykania.

Uzyskaj przepis: Kremowy Kokosowy Koktajl Kiwi

7. Puchary owsiane

Zamrożone w puszce z muffinami, a następnie przechowywane w hermetycznym pojemniku, kubki z płatkami owsianymi są po prostu przyjemną przekąską, aby utrzymać głód na wodzy.

Uzyskaj przepis: Mrożone płatki owsiane jednokomorowe z migdałami i suszonymi wiśniami

8. Batoniki z granola

Batoniki z granolami to prawie MVP przekąsek typu “chodź i idź”. Aby mieć pewność, że moje kopie trwają dłużej, zabrałem się do przechowywania ich w zamrażarce, więc wiem, że zawsze jestem dobrze zaopatrzony.

Uzyskaj przepis: Wędzone Migdałowe batoniki

9. Muffiny

Domowe babeczki mają jeszcze więcej smakołyków, gdy są już przygotowane i czekają na Ciebie. Wrzuć do kuchenki mikrofalowej lub tostera, aby jeszcze szybciej odmrozić i przygotuj słodką lub pikantną przekąskę..

Przepisy na muffiny do wypróbowania

  • Babeczki z orzechami bananowymi
  • Pikantne Muffinki z szynką i szczypiorkiem

10. Pizza Bites

Chęć pizzy może nadejść w każdej chwili, więc dobrze być przygotowanym. Zamiast plastrów, idź na ukąszenia. Podobnie jak rolki do pizzy, które miałeś jako dziecko, te brania są obładowane obfitym nadzieniem.

Uzyskaj przepis: Jak zrobić Pizza Poppers