(Źródło zdjęcia: Leela Cyd)

Powolna kuchenka to jedno z naszych ulubionych narzędzi, dzięki którym można obrócić twarde, niedrogie kawałki mięsa, takie jak łopatka wieprzowa, pieczeń wołowiny i mostek, w delikatne, całkowicie smaczne posiłki. Będziesz potrzebował trochę czasu i planowania, choć wymaga to bardzo niewiele wysiłku i zapewnia dużą nagrodę.

Od rozdrobnionego kurczaka i carnitas, po mostek i potrawę, tutaj jest 10 łatwych sposobów na gotowanie mięsa w Twojej powolnej kuchence.

1. Jak gotować kurczaka w wolnej kuchence

Przy minimalnym nakładzie pracy i niczym więcej niż cały kurczak, sól i pieprz, zostaniesz nagrodzony najbardziej delikatnym, soczystym kurczakiem, jakiego kiedykolwiek próbowałeś, z mięsem, które praktycznie spada z kości. Jeśli chrupiąca skóra jest koniecznością dla ciebie, po prostu gotuj kurczaka pod brojlerami przez kilka minut po zakończeniu gotowania.

(Źródło zdjęcia: Leela Cyd)

2. Jak zrobić Easy Shredded Chicken w wolnej kuchence

Nie jest to o wiele łatwiejsze ani bardziej wszechstronne niż rozdrobnione kurczaki o powolnym gotowaniu. Jest to przepis na zestaw i zapomnij, i wymaga tylko dwóch składników: bez kości, bez skóry piersi z kurczaka i wyboru wody lub kurczaka. Użyj rozdrobnionego mięsa w sałatkach, tacos, miskach zbożowych, kanapkach i wielu innych.

(Image credit: Lauren Volo)

3. Jak zrobić chrupiące, soczyste udka z kurczaka w wolnej kuchence

Jeśli potrzebujesz innego powodu, by pokochać swoją powolną kuchenkę, oto ona. Może nawet zamienić tę tanią paczkę z kością, skórką w uda w obiad z kurczaka z nieodparcie chrupiącą skórką. Tak naprawdę!

(Źródło zdjęcia: Emma Christensen)

4. Jak gotować kotlety wieprzowe w wolnej kuchence

Kiedy noce są spieszne i gorączkowe, zwróć się do powolnej kuchenki, aby dostać kotlety wieprzowe na stole. Ta metoda sprawdza się najlepiej w przypadku ostrzy z kością, polędwicy lub łopatek, ponieważ są one nieco twardsze niż kotlety schabowe, do których prawdopodobnie przywykłeś. Bonus: Mięso gotowane jest na łóżku warzyw, więc nie ma dodatkowej pracy na przystawkę.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

5. Jak najlepiej wyciągnąć wieprzowinę w powolnej kuchence

Wyciągnij swoją powolną kuchenkę i rób duży stos delikatnej, soczystej, pysznej i wszechstronnej wieprzowiny ciągnionej jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Ugotuj to (lub nie), a następnie ułóż na bułce, ułóż na nachos, wrzuć do burrito, łyżkę ryżu, wymieszaj z przepisami lub po prostu jedz prosto..

(Źródło zdjęcia: Sara Kate Gillingham)

6. Slow Cooker Pork Carnitas

Kiedy w grę wchodzi powolny piec, sprawianie, że rozdrobnione wieprzowe carnitas w domu jest bardzo proste. Mięso gotuje się przez kilka godzin w bulionie z bulionowym bulionem i aromatem, po czym wszystko, co pozostało do zrobienia, to wrzucenie tego mięsa do tacos i załadowanie ich ulubionymi dodatkami.

(Źródło zdjęcia: Nealey Dozier)

7. Powolny Maple Cook & Dijon Pot Roast

Wolna kuchenka jest idealna do pieczenia w garnku. Ta klasyczna receptura rozpoczyna się od przyjaznej dla budżetu pieczeni wołowej, a niskie, powolne gotowanie zamienia ją w delikatną, obfitą kolację. Tutaj sos zyskuje dodatkową nutę smaku, dzięki musztardzie Dijon, syropowi klonowemu i pluskowi balsamicznego.

(Źródło zdjęcia: Faith Durand)

8. Wolno gotowany mostek i cebula

Brisket, inaczej twardy kawałek wołowiny, zamienia się w całkowicie delikatne mięso, które rozpływa się w ustach przy niskim i powolnym gotowaniu. Jest prosty do zrobienia i połączony z bałaganem karmelizowanej cebuli dla jeszcze większego smaku.

(Źródło zdjęcia: Leela Cyd)

9. Slow Cooker Barbacoa Beef

Barbacoa to proste danie, które zaczyna się od kawałka mostka, chilli i bałaganu z przyprawami do bogatego, aromatycznego bulionu i może być wykonane na różne rodzaje posiłków. Użyj go na tacos, burritos, załadowane nachos, a nawet hash na śniadanie rano.

(Źródło zdjęcia: Nealey Dozier)

10. Slow Cooker Roast Beef Po ‘Boys

Naprawdę dobra porcja przetartej rozdrobnionej wołowiny jest siłą, z którą trzeba się liczyć, a ten przepis jest twoim przewodnikiem, aby zawsze był odpowiedni. Użyj go na chłopcach po imieniu inspirowanych Południem, jak to jest tutaj stosowane, dodaj do innego typu kanapki, rzuć je z makaronem lub ułóż na misce z ziarnami.