(Źródło zdjęcia: Leela Cyd)

Za każdym razem, gdy nadjeżdża wiele tygodni, lub kiedy naprawdę chcę mieć dużą pomocną dłoń z obiadem, dopilnuję, aby przepis na wolną kuchenkę został dodany do mojego cotygodniowego planu posiłków. W przeciwieństwie do weekendu, kiedy wiem, że będę szumiał i wychodził z kuchni, w dni powszednie polegam na przepisach, które mogę przygotować w nocy lub rano, wyrzucając wszystko w powolnym piekarniku, żeby móc wrócić do domu na posiłek, który jest po prostu o gotowości do uderzenia w stół.

Te 10 przepisów właśnie to robi, są lekkie, jasne i idealne na wiosnę.

1. Wolno gotująca wołowina Barbacoa

Nie sądzę, że kiedykolwiek pomyślę o wołowinie barbacoa bez myślenia o tacos. Uzupełnione o wszystkie mocowania, wydaje się, że to prawdziwa uczta za tydzień i obiecuje wiele resztek na później.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

2. Jak zrobić Slow Cooker Chili Verde

Ten chili zamienia pomidory w puszkach i mieloną wołowinę na lekką, jasną podstawę wykonaną z pomidorów, chilli i kolendry, a także rozdrobnionej wieprzowiny. Wieprzowina i warzywa korzystają z kilku minut pod brojlerami, a następnie przez cały dzień gotujemy na wolnym ogniu.

(Źródło zdjęcia: Christine Han)

3. Slow Ginger Chicken Congee

Powolne zagłębienie w kuchence jest jedną z najłatwiejszych, powolnych potraw, jakie przygotujesz. Aby czuć się wyjątkowo świeżo w te ciepłe dni, chciałbym dodać do niego szałwię, świeże zioła, imbir, a czasem wycisnąć z cytryny.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

4. Roladki kapustne nadziewane wolno

Zyskaj przewagę, przygotowując i montując rolki kapusty dzień wcześniej. Wrzuć je rano do wolnej kuchenki i na koniec dnia będą gotowe na kolację.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

5. Gingery Tofu Slow Cooker Soup

Całodzienny dusić codziennie napełnia się pikantnym świeżym imbirem, cytrusową skórką cytrynową i pikantnymi grzybami. Dodaj warzywa, tofu i makarony soba w ciągu ostatnich 10 minut gotowania, aby zmiękczyć je i ogrzać.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

6. Wolno gotująca kiełbasa i szpinakowa zapiekanka ze śniadaniem

To jest zapiekanka na śniadanie na obiad Cały mój plan posiłku jeżdżę na rowerze przez całą wiosnę. Zacznij od gotowania, kiełbasa do kilku dni wcześniej. To wymaga szpinaku dla dzieci, ale możesz łatwo zastąpić liściaste zielenie, które masz pod ręką.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

7. Wolno gotowana klops-musztarda szarpana wieprzowiną

Jeśli twoja wieprzowina jest zazwyczaj polana sosem o smaku dymu, ten słodko-pikantny sos musztardowo-klonowy jest tak zabawnym i prostym sposobem na nadanie mu świeżego akcentu.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

8. Zupa Slow Chrupiące zupa z gorącym miksem

Powolne gotowanie łagodzi ostry, gorzki kęs kurkumy, a kupa jogurtu łączy się z wyciskaniem świeżego soku z cytryny tuż przed serwowaniem, nadaje świeży, pikantny akcent tej wegetariańskiej zupie.

(Źródło zdjęcia: Joe Lingeman)

9. Wolno gotowane Hawajskie kanapki z sandacza

Przyjdź wiosną i latem, to jest mój ulubiony sposób, aby podać do góry serdeczny mostek. Jest kilka minimalnych przygotowań z góry, ale powolny piec robi całe ciężkie uniesienie, aby przekształcić to inaczej trudne cięcie w cudownie delikatną i pyszną kolację.

(Źródło zdjęcia: Guy Ambrosino)

10. Vegan wolno gotująca Ciecierzyca Tikka Masala

To nie jest dokładnie przepis na powolne gotowanie, ale otrzymasz hojnie nagrodę za swoje wysiłki. Ten wegański spin na klasycznej tikka masala zamienia mleko kokosowe na śmietankę, a jednocześnie jest luksusowy i lekki..