Uwielbiamy kolację dla ich domowego, bezsensownego jedzenia. Ale czasami wydaje się to magicznym show, prawda? Menu jest ogromne, a jednak każdy element jest perfekcyjnie wykonany. Nie, to nie jest wyszukane, ale jest to rodzaj jedzenia, które chciałbyś odtworzyć w domu.

Cóż, weź kilka wskazówek z podręcznika zasad diner, a gotowanie może naśladować najbardziej lubiane klasyki menu.

1. Celuj w wyjątkowo chrupiący bekon.

Grubo ścięty boczek nie ma żadnego miejsca w BLT, a dobry gość wie o tym. Najlepsze BLT powstaje z cienkiego, super-chrupiącego bekonu, który zapewnia kanapkę, której potrzebuje. To samo dotyczy właśnie tej prostej strony boczku – powinna ona praktycznie roztrzaskać się, gdy się ją ugryzie.

2. Objąć biały chleb.

To nic nadzwyczajnego, ale grubo krojony biały chleb sprawia, że ​​francuski toast. Najczęściej można znaleźć grubą płytę chała lub brioszkę, ale oni również używają zwykłego białego chleba i nie powinno być wstydu, że używasz go również.

3. Gotuj cebule oddzielnie dla domowych frytek.

Najlepsze domowe frytki są nakrapiane chrupiącą, karmelizowaną cebulą. Aby to osiągnąć, musisz ugotować te cebule oddzielnie przed dodaniem ich do ziemniaków, aby mieli dużo czasu (i miejsce na patelni), aby karmelizować.

Uzyskaj przepis: Jak zrobić domowy frytek w stylu Diner

4. Użyj dużo masła na chrupiące placki ziemniaczane.

Jeśli jesteś w Team Hash Brown, wiesz, że muszą być ekstra chrupiące. Diners to osiągnąć, upewniając się, że rozdrobnione ziemniaki są tak suche, jak to tylko możliwe, zanim zostaną ugotowane (co osiąga się poprzez ich wyciskanie) i za pomocą hojnej gałki masła.

Uzyskaj przepis: Jak zrobić Dash-style Hash Browns

Zrób gęste, puszyste naleśniki w stylu Diner z tą prostą sztuczką

(Źródło zdjęcia: Kelli Foster)

5. Pozwól, by ciasto naleśnikowe odpoczęło.

Odkąd goście zjedzą naleśniki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, mają ciasto gotowe do przejścia przez cały czas. Oznacza to, że ciasto zazwyczaj siedzi przez co najmniej kilka godzin, co pozwala mu się zagęścić i powoduje, że naleśniki są wyjątkowo delikatne i puszyste. Odtworzyć to w domu, robiąc ciasto wieczorem i pozwalając mu odpocząć, w chłodnym, ciemnym miejscu w kuchni lub w lodówce.

Czytaj więcej: Zrób gęste, puszyste naleśniki w stylu Diner z tą prostą sztuczką

6. Rozgrzej talerze.

Gorące jedzenie, gorąca płyta. Dobrzy goście nie wkładają swoich puszystych jajecznicy na lodowaty talerz – przyrządzają sobie łyżeczkę na ciepłe, ciepłe jedzenie, więc jedzenie też pozostaje ciepłe. Śmiało i schowaj płytki do ciepłego piekarnika na kilka minut przed użyciem.

7. Pracuj na płaskiej patelni dla najlepszego omletu.

Od naleśników, przez grillowane kanapki z serem, do omletów, goście korzystają z płaskiego blatu na praktycznie wszystko. Duża powierzchnia pozwala rozłożyć jajka na ładne i cienkie, dzięki czemu powstaje omlet praktycznie przypominający krepy.

Uzyskaj przepis: 3-jajowy omlet z komosy ryżowej, suszonymi pomidorami, szpinakiem i kozim serem

8. Dodaj ujęcie syropu do koktajli mlecznych.

Sekretem waniliowego koktajlu mlecznego o smaku waniliowym jest to, że ujęcie syropu waniliowego, gdy kucharz je przyrządził, zakradło się do niego. Oczywiście oznacza to również, że dodanie odrobiny syropu czekoladowego w czekoladowym koktajlu mlecznym jest również genialne.

9. W razie wątpliwości opiekaj kanapkę.

Tuńczyk topi się, pasztecik topi się – wszystko lepiej jak stop. Ser z grilla potwierdza ten punkt; gdyby nie było grillu, dopóki ser się nie roztopi, a chleb się posmakuje, będzie to kanapka z serem. Najlepszym sposobem na ulepszenie kanapki, szczególnie jeśli w grę wchodzi ser, jest grillowanie.

Uzyskaj przepis: Tuńczyk topi się z oliwą z oliwek Majonez i parmezan

10. Rozwal swój pasztecik z burgerami.

Diner-style burgery mają swoje wspaniałe chrupiące krawędzie w wyniku zaklinowania i rozbicia. Nie bój się robić tego samego, robiąc hamburgery w środku, na kuchence: Roztrzaskuj placki płaskimi łopatkami, gdy tylko uderzą w patelnię.

Zdobądź przepis: Jak zrobić hamburgery na płycie