Razem, nasz personel prawdopodobnie był na setki rynków rolniczych. I chociaż mamy dużo przemyśleń na temat tego, co robić zakupy (i jak zmienić to wszystko w kolację), mamy też wiele przemyśleń, jak zrobić to w domu.

Nieformalna ankieta naszych redaktorów ujawniła dwie rzeczy.

1. Torby na śmieci i wiadra są okropne dla rynków rolnych!

Torba jest synonimem rynku rolników. Ale nie powinno tak być! Torba typu Tote zazwyczaj nie ma struktury – jest to po prostu splot materiału, którego nie da się otworzyć. Po prostu pomyśl, kiedy ostatnio kupiłeś sałatę i jak denerwujące było wrzucenie jej do torby z tobą! Worki podobne do wiaderek (no wiesz, te bardzo ładne tkane) to podobny problem, ponieważ chociaż pozostają otwarte, nie ma żadnych przegródek i wszystkie twoje towary spadają na dno, miażdżąc pomidory, co nie miało znaczenia kupić najpierw, ale zupełnie przypadkowo.

Dodatkowo, z pojemnikami i tkanymi torbami, im więcej kupisz, tym bardziej uciążliwe stają się do noszenia. Musisz ciągle odpinać pasy na ramieniu lub rzucać całą rzeczą za plecami, gdy chcesz sięgnąć po coś (bo inaczej torba spadnie na stół). To nie jest sposób na zakupy, chłopaki!