Jeśli chodzi o noże szefa kuchni, nasi redaktorzy uwielbiają wszystko od podstawowego 10 dolarów po piękne japońskie noże, które kosztują kilkaset dolarów. (Sklep: 10 noży szefa kuchni na każdy budżet.) Ale, jak uczył nas Goldilocks, czasami najlepsza opcja jest gdzieś pośrodku. Wüsthof, niemiecka firma produkująca nóż, sprzedaje wysokiej jakości noże po cenach, które kochamy.

Teraz zarówno Sur La Table jak i Williams Sonoma sprzedają noże Wüsthof, oferując do 70 procent zniżki!

Oto nasze najlepsze oferty z obu stron.

(Źródło zdjęcia: Sur La Table)

1. Wüsthof Gourmet 8-calowy nóż szefa kuchni, 70 USD (zwykle 112 USD)

8-calowy nóż szefa kuchni to jeden z naszych prawdziwych produktów na pustynię. Wüsthof’s są wycinane laserowo z jednego kawałka stali nierdzewnej o wysokiej zawartości węgla, aby uzyskać ostrzejszą, bardziej trwałą krawędź. Chwytak został tak zaprojektowany, aby wygodnie trzymać go podczas pracy w kuchni.

  • Kup to w Williams Sonoma
  • Kup w Sur la Table

(Źródło zdjęcia: Sur La Table)

2. Wüsthof Gourmet Hollow-Edge 7-calowy nóż Santoku, 50 USD (zwykle 112 USD)

Nóż Santoku Wüsthofa jest przeznaczony do robienia takich samych rzeczy jak nóż szefa kuchni. Pod względem tego, który preferujesz, sprowadza się do preferencji, ale ten dokładny nóż zainspirował wcześniej swój esej na temat Kitchna. Prostsze ostrze ułatwia pobieranie żywności, a nieco mniejszy rozmiar ułatwia pracę kucharzom o mniejszych dłoniach.

  • Kup to w Williams Sonoma
  • Kup w Sur la Table

(Źródło: Williams Sonoma)

3. Wüsthof Gourmet Bread Knife, 50 USD (zwykle 76 USD)

Oprócz noża szefa kuchni i niedrogiego noża do parowania nóż do chleba to ostatni element, który uzupełni Twoją kolekcję. Nawet jeśli nie zamierzasz regularnie kroić chleba, możesz zrobić z nim wiele rzeczy. 34% zniżki na nóż do chleba Wüsthof jest równie dobrym powodem do inwestowania w dobry nóż, jeśli jeszcze go nie masz..

  • Kup to w Williams Sonoma
  • Kup w Sur la Table

A czego nie kupić …

Obydwa zestawy noży z funkcją sprzedaży i chociaż głębokie rabaty mogą wydawać się kuszące, ostrzegaliśmy przed nimi w przeszłości z tego prostego powodu, że po prostu nie potrzebujesz tak wielu noży. Jeśli szukasz również noży do steków, cena sprzedaży w obu sklepach jest porównywalna ze standardową ceną noży kuchennych Günhof na Amazon.